Kā “Bermudu divstūris” vēsta savā Facebook lapā, tad grupu formē divi ļoti simpātiski, neaprakstāmi talantīgi un neticami pievilcīgi brālēni – Biceps un Triceps.

Viņiem ir apnikušas mūsdienu dziesmas uz 4 akordiem, un tādēļ tie nolēma iet tālāk – rakstīt dziesmu uz VIENA akorda. Tad arī tapa grupas pirmais pumpis (kačājošs gabals) – ”LABI”.

Brālēnus uz koncertiem pavada rajona bračkas – Snickers, Lee, Saldais un bungu pavēlnieks – Vicītis.

Šī komanda sniedz koncertus visur. Grupa izstrādā visaugstākās klases ”staffu”, kas paredzēts lietošanai DJ-iem klubos un ne tikai.

Grupa ir sasniegusi ap 40 000 000 miljonus skatījumu YouTube, kā arī 2014. gada oktobrī, pasaulē laida savu pirmdzimto CD – “Ballējam neguļam”, par kuru ieguva titulu, Zelta Mikrofons 2014, kā labākais deju mūzikas albums.

Un nu šoreiz grupa ir nākusi klajā ar jaunu hitu. Kāzu sezona aktīvi ir sākusies un superhitu grupa “Bermudu divstūris” laiž pasaulē vecpuišu ballīšu himnu “Zaudējam brāli”

Dziesma ir veltīta draugam – brālim, kurš pavisam drīz teiks “jā” vārdu.

Brālēni Biceps un Triceps atzīmē: “Šī dziesma ir ardievas brīvībai, neatkarībai un arī meiteņu «laikiem» sociālajos tīklos. Bet īpaša un priecīga vēsts ir tā, ka šoreiz dzirdams ir ne tikai mūsu brīnišķīgais vokāls, bet gan arī visu mūsu bratuku repčiks. Mūsu komanda sastāv no talantu talantiem.”

Ar īpašu sajūsmu brālēni un viņu bratuki nodod savu jaunāko hitu jūsu ausīm un acīm – Bermudu divstūris “Zaudējam brāli”.

Noklausies dziesmu: