Lielbritānijas karaliene Elizabete II nomira 8. septembrī 96 gadu vecumā, kļūstot par pasaulē visilgāk valdījušo monarhu.

Savā cienījamajā mūžā karaliene nav piedzīvojusi smagas slimības vai saslimšanas, vienmēr bijusi labāko ārstu uzraudzīta, taču viņas ilgmūžības noslēpums varētu būt humors un spēja jokot pat smagākajās situācijas, raksta britu plašsaziņas līdzekļi.

Pērn Bekingemas pils paziņoja par karalienes Elizabetes II pozitīvo Covid-19 testu. Karaliene saslimšanu pārvarēja vien ar viegliem saaukstēšanās simptomiem un pat turpināja strādāt. 2018. gadā karalienei tika veikta kataraktas (jebkāda veida acs lēcas un tās kapsulas apduļķojums) operācija.

LASI VĒL: Krievijā slepus nofilmēts video, kur parāda, kādos apstākļos ir jādzīvo jauniesauktajiem. Cilvēki neizpratnē (Video)

Bez gripas, vairākām saaukstēšanās epizodēm, muguras sastiepumiem un vēdera problēmām, par nopietnākām slimībām ziņu nav.

Savukārt pirms neilga laika Skotijas Nacionālais reģistrs publiskoja izrakstu no Viņas Majestātes miršanas apliecības. Mirušo personu reģistrā tiek arī paskaidrots, kādēļ karaliene nomira…

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!