4. septembris – savā vārda dienā Dzintars nāca klajā ar jauku pārsteigumu, laižot klajā jauno kompozīciju “Bučas visiem!”. Tomēr aiz lielā smaida un gandarījumu par realizētajiem mērķiem slēpjas skumīgi dzīves pavērsieni, vēsta brīvbrīdis.lv.

Iespējams, ka daudzi pamanīja, ka pēc izpārdotas koncertturnejas, dziesmas Likteņlīnijas uzvaras divās TV dziesmu aptaujās un dalības šovā Izklausies redzēts, Čīča nozuda no visu uzmanības loka.

Mākslinieks žurnālam Kas Jauns atklāti pastāstīja, ka dzīve pēdējā gada laikā nav ritējusi tā, kā viņam to gribētos…

Uzvarot Amigo Dzintara dziesmu aptaujā 2016 Dzintars Čīča uzsvēra:  “Ļoti nozīmīga vieta manā dzīvē ir arī manai ģimenei. Tas ir mans galvenais dzinējspēks. Viņi mani vienmēr ir atbalstījuši un turpina to darīt. Tāpat ik dienas man blakus ir sieva Sanita, kas sniedz man atbalstu pat visgrūtākajos brīžos!” Tomēr nu viss ir mainījies…

Šarmantās balss īpašnieks atklājis, ka, neraugoties uz plāniem par kāzām un laimīgu nākotni, izjukušas viņa un mīļotās sievietes Sanitas attiecības.

Dzintars Čīča Latvijā bija ieradies uz dažām dienām. Viens no iemesliem, lai ierakstītu skaņdarbu Bučas visiem un nofilmētos videoklipā, kā arī, lai atvadītos no mūžībā aizgājušā vectētiņa.

Mākslinieka dienas atkal rit Anglijā.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!