Enerģiskā, pozitīvā un dzīvespriecīgā Baiba Sipeniece-Gavare ikdienā ne tikai vada Star FM raidījumu “Zoopasta”, dažādus pasākumus un raidījumus, bet viņa arī ir lieliska māte savām divām meitām.

Vienu meitu sauc Grieta un otra ir Hermīne. Kā jebkura gādīga māte, Baiba atceras tos laikus, kad abas meitas bija pavisam mazas un ka tie bija forši laiki. Vienlaikus Baibai liekas, ka tajos laikos viņa varēja nedaudz mazāk rāties uz saviem bērniem un būt vēl mīlīgāka pret viņiem. Neskatoties uz to, viņa tāpat ir lepna un gandarīta par savām atvasēm.

Baiba “Instagram” vietnē ielika jauku fotogrāfijas, kur abas meitas ir redzamas pavisam mazas.

Baiba zem šīs bildes pierakstīja arī komentāru:

15.05.2020 tika atvētas Baltijas valstu?????? robežas,jeb kā teica Valsts prezidents Mazā Šengena! Bijām vieni no pirmajiem,kuri ievērojot visu,ko vajag ievērot,devāmies apraudzīt mūsu māju Sāremā salā?. Uz Latvijas-Igaunijas robežas nekāda aizķeršanās,jeb kontrole ?‍✈️nebija,tālāk no kontineta šķiroties ,pie prāmja⛴ arī ne.Igauņi kā jau igauņi-mierīgi,disciplinēti,proti šo laiku pārcietuši stociski.Salenieki dabūja ciest vairāk,jo itāļi bij atbraukuši volejbolu uzspēlēt.Nu jau esam ceļā uz Latviju.Veselību visiem!?

Foto: