Tas notika pagājušajā gadā, bet sākās viss jau 2016. gadā.

Uz dzemdību namu atveda jaunu sievieti, kura gaidīja dvīņus. Dzemdības bija ātras un smagas. Pēc divām moku stundām mazuļi piedzima. Puisītis un meitenīte.

Meitenīte bija pilnīgi vesela, par puisīti ārstu prognozes nebija iepriecinošas. Jaunā māmiņa nespēja noticēt notiekošajam un daudz laika pavadīja reanimācijā.

-Es uz visiem laikiem atcerējos dzimumzīmi uz dēla vaiga. Tā bija ļoti liela. F burta formā, tāpat kā viņa tēvam, – atceras sieviete.

Māti un meitiņu izrakstīja, bet puisītis palika dzemdību namā. Reiz, kad sieviete kārtējo reizi atnāca apmeklēt dēliņu, ārsts paraustīja plecus un pateica, ka viņi darījuši visu iespējamo.

Sieviete izskrējusi ārā no dzemdību nama un no sāpēm nav varējusi rast sev vietu. Stresa dēļ sieviete smagi saslima, bet, kad vēlāk atlaba, ārsti paziņoja, ka bērns jau ir apglabāts. Tā šis stāsts ģimenei arī būtu beidzies, ja ne kāds “bet”…

Kādu reizi, atgriežoties no darba, Irina, dvīņu mamma, nolēmusi laika ekonomijas dēļ mājās doties ar metro. Kad Irina gāja garām kādai čigānietei, viņa sajutās, kā ar aukstu ūdeni aplieta.

Čigānietei rokās bija 3-4 gadu puisēns. Viņš bija ļoti līdzīgs viņas meitiņai, un uz vaiga viņam bija F burta formas dzimumzīme.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!