Pirms neilga laika Facebook lietotāja Agnese dalījās ar satraucošu ziņu par kādu sievieti, kura staigājot iekšā gan dzīvokļos, gan mājās bez jebkāda brīdinājuma. Kad mājas saimnieks ierauga sievieti, viņa atrunājas, ka esot klauvējusi un kaut kur dzirdēja, ka ir iespējams īrēt dzīvokli.

Agneses vēstījums:

“Uzmanieties no šīs personas, vińa staigā pa mājām un iet iekšā. Kad tiek piekerta, tad ir atruna, ka ir klauvējusies. Un, ka ir dzirdējusi, ka kaut kur īrējot dzīvokli…Šodien tas notika Durbē un iepriekš Grobiņā(t.i. pēc nostāstiem) Tā kā vińa var atrasties jebkurā Liepājas rajonā.”

Ar informatīvo paziņojumu ir dalījušies tūkstošiem cilvēku, kā arī komentāros atspoguļojas, ka šī sieviete ne tikai Liepājas novadā ir manīta, bet arī Saldus un Brocēnu novadā!

Piemēram, liepājniece Sarmīte raksta: “Stāstīja, ka dzīvojot Skrunda, Durbē esot darba vakances un viņai jāmeklē, kur dzīvot. Skaidrs, ka gribēja zagt vai nāca izlūkos. Ko teiks policija?”

Savukārt Kristaps no Saldus novada raksta: “Pusotru mēnesi atpakaļ, pa Saldu un Druvā mani ar apciemoja ar tādu pašu prikolu, knapi pieklauvēja, ka bija iesprāgusi dzīvoklī!”

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!