Nereti tiek uzdots jautājums, vai ir iespējams noteikt finanšu veiksmi pēc tavas Zodiaka zīmes? Astrologi tajā ir viennozīmīgi pārliecināti par visiem 100%. Kā nekā, kurš gan ir spējīgs labāk pastāstīt par naudas labvēlību nekā zvaigznes.

12. vieta – Strēlnieks

Bagātāko zīmju reitingā pēdējo vietu ieņem Strēlnieks. Naudas viņam it kā nav maz, bet vienkārši viņam visu laiku tās pietrūkst. Nelaimīgais Strēlnieks nekādīgi nevar samierināties, ka vienmēr būs kāds cits, kurš būs bagātāks un veiksmīgāks par viņu. Finansiālu veiksmi viņi ir spējīgi iegūt tikai tad, kad viņu profesijai ir izaugsmes iespējas.

LASI VĒL: Es paskatījos pa logu un sāku smieties līdz asarām par redzēto! Visu paspēju nofilmēt (Video)

11. vieta – Ūdensvīrs

Ūdensvīram nav naudas tāpēc, ka viņi nemaz nemēģina to nopelnīt. Uztraukties par katru kapeiku – tas nav lepnā Ūdensvīra stilā. Labāk ir atrast sev finansiāli veiksmīgu otro pusīti un baudīt dzīvi uz viņa rēķina. Ūdensvīrs svēti tic liktenim un tas ne reizi nav pievīlis viņu. Bet, ja Ūdensvīrs saņem sevi rokās, tad viss vēl var mainīties!

10. vieta – Zivis

Zivis atrodas tikai 10. vietā viena vienīga iemesla dēļ – šīs zīmes pārstāvji neprot pelnīt! Kaut vai nosit, nemāk un viss. Kad Zivij liktenis piedāvā kaut kādu labu iespēju, vai nu viņš neredz tās vai arī bezjēdzīgi iztērē nopelnīto.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!

Avots :