Normunds Jakušonoks – tautā iemīlēts mūziķis, grupas “Labvēlīgais tips” taustiņinstrumentālists un vairāku mūzikas klubu, tai skaitā “Četru baltu kreklu”, īpašnieks. Kā tiek vēstīts, tad pēc trīs gadu ilgas atturības no alkohola ir atkal atsācis lietot grādīgos dzērienus.

„Ja neaizraujas un spēj laikus nobremzēt, tad jau vienu var. Jā, esmu atgriezies pie normāliem čaļiem,” smejas Normunds Mūziķis ar alkoholu uz tu bija aptuveni 20 gadus. Kad šāda veida iedzeršanas pārauga pavisam nopietnā problēmā, tad viņš iešuva tā saukto torpēdu.

„Es nezinu, vai no dzeršanas esmu ticis vaļā uz visiem laikiem. Alkohola atkarība tomēr ir pārāk briesmīga slimība, tāpēc neuzdrīkstos paust tik skaļus paziņojumus.

Bet man ļoti gribētos cerēt, ka alkohols man vairs nebūs problēma,” pēc gadu ilgas nedzeršanas savulaik žurnālam “Kas Jauns” atzinis Jakušonoks.

Normunds piebilda arī, ka viņam uzlabojusies pašsajūta un palielinājušās darbaspējas, kad ilgāku laiku nelietoja alkoholu. Bet pašreizējais atsākšanas iemesls ir saistīts ar lielu darba noslogojumu.

Atgriežoties pēc koncertiem, vēlajās nakts stundās ir grūti aizmigt, tāpēc viena glāze šņabīša viņam palīdz atslābināt nervus un ātrāk iemigt, skaidro Normunds.