Par populārā šova “Saimnieks meklē sievu” jauno zvaigzni ir kļuvis uzņēmīgais saimnieks Ilmārs no Alojas. Pats saimnieks ir ne tikai turīgs vīrs, bet arī ļoti simpātisks un gaumīgs.

Bet, kā izrādās, tad Ilmārs nebūt nedzīvo saimniecībā. Saņemot atteikumu no mākslīgā skaistuma cienītājas Jeļenas, viņš ciemos aicina Beāti, Eviju un Lauru.

Ilmārs potenciālās sievas nevedīs uz saimniecību, bet gan uz savu moderno divstāvu dzīvokli. Ilmārs nodarbojas ar liellopu audzēšanu izsoļu namiem.

Kādreiz, kad dzīvoja kopā ar sievu, tad viņam vēl piederēja māja. Bet izšķiroties, sapratis, ka mājas priekš viena cilvēka ir par lielu, tad attiecīgi bija nolēmis iegādāties lielu dzīvokli.

Paralēli saimnieks arī steidz mierināt, ka, ja sastaps savu mīļoto, tad māja atkal būs. Pašlaik dzīvoklī viņi dzīvo trijatā – Ilmārs, viņa meitiņa, kuru audzina tēvs, un vēl trešais ģimenes draugs kaķēns. Dzīvoklis izskatās visai gaumīgi un ļoti pievilcīgi.

Ilmāra dzīvoklis arī liecina par to, ka ģimene mīl sportu, jo pie ledusskapja piestiprināti apbalvojumi par sportiskiem sasniegumiem, bet telpās atrodas inventārs no velo un motosporta.