Kā iepriekš tika vēstīts, tad sestdien “Arēnā Rīga” latvietis Mairis Briedis visai saspringtā cīņā 12 raundos zaudēja Ukrainas bokserim Oleksandram Usikam. Par šo cīņu Mairis Briedis saņems 800 tūkstošus eiro, vēsta ziņu kanāls Lenta.ru.

Jāpiebilst, ka šīs cīņas ietvaros abi sportisti saņems garantēto summu 800 tūkstošu eiro apmērā, taču Usiks par uzvaru saņems vēl 800 tūkstošus eiro.

Kā ziņu kanāls Lenta.ru analizē, tad tās gan esot kapeikas, salīdzinot ar to, ko saņem par cīņu Kļičko un Meivezers. Tomēr arī šāds atalgojums ir pieklājīgs.

Usiks uzvaru Pasaules Boksa supersērijas pirmā smagā svara kategorijas pusfināla cīņā pret Mairi Briedi nodrošināja vien pēdējā, 12.raundā, portālam “XSport.ua” atklājis Usiku pārstāvošās promouteru kompānijas K2 ģenerāldirektors Aleksandrs Krasjuks.

Attiecīgi Usiks sasniedza turnīra finālu un ieguva arī iepriekš latvietim piederošo Pasaules Boksa padomes (WBC) čempiona jostu.

Aizvadītajā cīņā viens no tiesnešiem lēma, ka duelī bijis neizšķirts ar rezultātu 114:114, bet divi tiesneši piešķīra uzvaru Usikam ar 115:113.