Kā liecina viņa VID iesniegtā deklarācija, pērn bokseris nopelnījis aptuveni pusmiljonu eiro.

Lielākā summa pārskaitīta no britu kompānijas Siesta Boxing LTD – 300 000 ASV dolāru jeb 243 486 eiro (visticamāk, par rudens cīņu pret kubieti Maiku Peresu), savukārt no vācu “Huck Sports Promotion” viņš saņēmis 150 000 eiro honorāru – acīmredzot, par tieši pirms gada Vācijā notikušo cīņu pret Marko Huku, kurā Briedis uzvarēja un tika pie pasaules čempiona titula WBC versijā.

Izglītības un zinātnes ministrija Briedim pārskaitījusi 27 035 eiro, kas, visticamāk, ir valsts prēmija par pērn aprīlī gūto panākumu.

To Briedis solīja ziedot labdarībai. Par darbu Valsts policijā viņš saņēmis 14 333 eiro, bet 10 618 bokseris saņēmis no “Rigvir”, kur viņš atbild par drošību.

Tāpat viņa kontu papildinājuši maksājumi no uzņēmumiem “Ahti”, “Virši A”, Rīgas domes un VSAA. Pavisam viņš pērn nopelnījis aptuveni 472 000 eiro. Briedis norādījis, ka viņam nav skaidrs vai bezskaidras naudas uzkrājumi, kas pārsniegtu 20 minimālās mēnešalgas.

Tāpat bokserim nav parādsaistību. Iepriekš Pasaules Boksa supersērijas ŗīkotāji bija izteikušies, ka janvārī aizvadītās Brieža un ukraiņa Oleksandra Usika cīņas dalībnieki kļūs par miljonāriem. Šie ienākumi gan parādīsies tikai Brieža 2018. gada deklarācijā.