Sievietes, kurām ir bojāta āda un plīsuši kapilāri, pavisam noteikti zina, ka pēc plīsuma āda izskatās ļoti nepatīkami un katoties uz šīm vietām, Jums rodas diskomforts, tāpēc neapmeklējat pludmali un baseinu, kā arī citas aktivitātes, jo cenšaties noslēpt savas “cietušās” ķermeņa daļas.

Biežākais cēlonis, kāpēc plīst kapilāri – augstpapēžu valkāšana, neērti apavi, kā arī stress. Šī recepte atrodama daudzās, bet ļoti senās tautu medicīnas grāmatās, kuras mūsdienās zina tikai retais, taču šī recepte ietaupīs laiku, nervus kā arī naudu!

Nepieciešamās sastāvdaļas:

40 – 50 ml kastaņu tinktūras;

40 – 50 ml zirgkastaņu ekstrakta sulas;

15 ml rozmarīna eļļas;

Degvīns 40% – 150% mililitri;

5 – 10 kastaņi.

Pagatavošana:

Vispirms Jums jāpaņem burka, kurā iemetīsiet 5- 10 kastaņus un beigās to visu pārliesiet ar 40% degvīnu. Kad tas ir izdarīts, Jums jāpaņem vāks un ļoti cieši aizskrūvē vāku – pēc tam atrodi vietiņu, kur bieži spīd saule un atstāj to, tur turēties aptuveni 3 dienas.

Kad 3 dienas pagājušas, paņem burku un ieliec to pagrabā, vai vienalga kādā citā tumšā vietā uz 35 – 40 dienām. Pagatavošanas process ir ilgs, bet ir tā vērts. Kad 40 dienas pagājušas, atveriet burku un ielejiet tajā kastaņa tinktūru eļļu un zirgkastaņu ekstrakta sulu. Rūpīgi ar karoti to visu samaisiet un maģiskais līdzeklis ir gatavs!

Lietošana:

Līdzeklis ir salīdzinoši stiprs, tāpēc pievienojiet to pie tējas vai ūdens. Jālieto 20 – 30 minūtes pirms katras ēdienreizes pa 5 – 10 mililitri. 40 – 60 dienas un jau pavisam drīz redzēsiet skaisto rezultātu.

Pie tam jāņem vērā, ka ekstrakts ir tik ļoti spēcinošs, ka tas ne tikai uzlabos ādas asins cirkulāciju, bet arī nostiprinās un paplašinās asinsvadu sieniņas.