Augusts kļūs par svārstīgu emociju, šaubīgu lēmumu un liktenīgu notikumu laiku –  portālam Kas Jauns vēsta daudziem zināmais astrologs Kristaps Baņķis.

Visi dzīvosim starpaptumsuma ietekmē no daļēja Mēness aptumsuma 7.augustā līdz Pilnam Saules aptumsumam 21. augustā, kas sakritīs ar Dižčiku no 13.augusta līdz 5.septembrim. Pilnai laimei aptumsuma noslēgumā karmas sloga nesējplanēta un liktens“skrūvspīles” Saturns 22.augustā savienosies ar pazudinātāju, kārdinātāju un mānītāju Lilitu.

Baņķis skaidro:

“Kopš sekoju līdzi aptumsumu ietekmei un publicēju novērojumus, varu droši apgalvot, ka šīs atvērtās liktenis laika lūkas, izmantojamas arī daudzām svētīgām nodarbēm, kas pēcāk ļauj pacelties pāri ikdienībai un problēmām.

Starpaptumsumu periods ir kā karmiskās pretestības laiks, tādēļ šajā laikā bizness vai nu pelnīti iet no rokas, vai ir maksimāli piepildīts ar dažādiem šķēršļiem. Šajā laikā ar jebkuru darbību, tēlaini sakot, pamatīgi piepildām karmas trauku.

Viss ir sakāpināts, sabiezinātas dzīves krāsas ikvienam atbilstoši viņa individuālajam horoskopam. Ja neesi pārliecināts, ko dari, tad nedari neko! Par vienu gan var padomāt, – kā tikt vaļā no nejēdzīgiem ieradumiem, piemēram, smēķēšanas. Pastāv virkne iespēju, kā palīdzēt sev, lai ar mazākiem enerģijas zudumiem un harmoniskāku attīstību nodzīvotu aptumsumu periodu.”

Aptumsums var kļūt par jauna dzīves cikla sākumu, kurā “iesēto” cilvēks “pļauj” vēl ilgi pēc tam, bet var arī aktualizēt sen neatrisinātas tēmas. Iespējas, kā ar mazākiem enerģijas zudumiem un harmoniskāku attīstību nodzīvot aptumsumu periodu.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!

Avots :
Astrologi.lv/Kas Jauns