Rūdolfs Plēpis ir daudziem zināmais latviešu aktieris un režisors. Pirms pāris mēnešiem mediji vēstīja, ka teātra leģenda neilgi pirms savas 70. gadu apaļās jubilejas zaudēja acu gaišumu.

Ja runā to, kā aktierim klājas šobrīd, tad pašlaik Rūdolfs dzīvo pie savas meitas Viktorijas, un viņa pilnībā rūpējas par savu mīļoto tēvu, vēsta Kas Jauns.

Rūdolfs ir vests pie dažāda veida speciālistiem, tiesa gan, ārsti apgalvo, ja pēc palīdzības būtu vērsušies nedaudz ātrāk, tad redzi vēl varētu paspēt saglābt. Bet diemžēl redzes nervs vairs nav dzīvs un procedūra, kas to varētu atjaunot vai aizstāt, pagaidām vēl nav izgudrotas.

Papildus tam piebilst, ka nekas iepriekš īsti neliecināja, ka varētu viss šādi izvērsties. Vienīgais bija tas, ka aptuveni pusgadu reiba galva. Un vienu rītu pamodies, bilde ir tumša, stāstīja pirms dažiem mēnešiem Plēpis.

Iepriekš tika veikta operācija un dotajā brīdī ir nedaudz labāk, jo savas rokas un pirkstus viņš var redzēt caur miglu. Cilvēkus gan nav iespējams saskatīt – vien tādi kā silueti.

Viktorija strādā ilgas stundas, rūpējoties gan par savu tēvu, gan par meitu, tādēļ visam nepietiek laika, lai pilnvērtīgi spētu sadarīt visas nepieciešamās lietas.

Novēlam Viktorijai un Rūdolfam izturību un lai tomēr izdodas panākt iecerēto!