Diemžēl mūsdienu medicīnā vēl joprojām nav pagaidām atrasts risinājums, kā izārstēt smadzeņu vēzi. Pašlaik 21. gadsimta medicīna spēj tikai novilcināt letālo iznākumu, ziņo neiroķirurgs, medicīnas zinātņu doktors Pāvels Šnaks.

Pēc viņa teiktā, ar šāda veida slimību saskaras cilvēki vecumā no 40 līdz 60 gadiem. Glioblastoma ir viena no agresīvākajām smadzeņu audzēja formām, jo tā spēj ātrā laikā izplatīties pa visu smadzeņu struktūru.

“Vajadzētu saprast, ka visā pasaulē nav skaidrs kā šo audzēju ārstēt. To nav iespējams izārstēt. Runa ir tikai par dzīves paildzināšanu,” sacījis ārsts.

Ņemot vērā, ka iepriekš tuvinieki vairāk kā nedēļu klusēja par Zavorotņukas veselības stāvokli, mediju vidū sāka izplatīties maldinoša informācija, ka aktrises vairs nav starp mums.

Vēlāk šo vēsti noliedza gan pats aktrises draugs un pēc tam tika dots lūgums izrādīt cieņu un neizplatīt nepatiesas ziņas.

Kā iepriekš tika vēstīts, Krievijas masu mediju rīcībā ir informācija, ka Zavorotņukai ir smadzeņu vēzis pēdējā stadijā, aktrise nonāca reanimācijā, komā, un viņas dzīvība karājās mata galā. esot veiktas jau vairākas operācijas, it kā viņas stāvoklis uzlabojies, bet nebeidz pienākt arī pretrunīgas ziņas.