Katrs no mums vēlētos ieskatīties rītdienā un uzzināt, kas gaidāms nākotnē. Sevišķi spēcīga šī vēlme kļūst tad, ja esi sācis kādu jaunu lietu un pārdzīvo par tās iznākumu.

Izrādās, pareģot nākotni nav nemaz tik sarežģīti. Lai to izdarītu, ir tikai jāielūkojas savas apziņas dzīlēs un jātiek skaidrībā par savu iekšējo pasauli. Te tev palīdzēs interesants tests.

Aplūko attēlu un pasaki, ko tu tajā ieraudzīji pašu pirmo.

Zirgs

Ja pirmo tu ieraugi zirgu, tas liecina par to, ka tu morāli neesi gatavs veiksmei. Iesākumā jebkuri panākumi tevī raisīs vien prieku un lepnumu, bet drīz vien tos nomainīs dziļa depresija. Pēkšņi tu sapratīsi, ka tas, ko esi iecerējis, ir nevajadzīgs. Tev jāpārskata sava vērtību skala!

Jātnieks

Ja tavs skats attēlā pirmo ierauga jātnieku, tas sola tev patīkamus jaunumus. Tuvākajā laikā tevi gaida ievērojama naudas balva vai arī tu atradīs to, ko ilgi esi meklējis. Tikai nevajag cerēt, ka tas nāks nejauši. Materiālās vērtības iegūsi tikai pūlējoties.

Seja

Pirmo attēlā ieraudzīji seju? Tas nozīmē, ka esi spēka un enerģijas pilns. Laiks ķerties klāt pie pašiem grūtākajiem uzdevumiem. Pat, ja tie negarantēs tūlītēju veiksmi, nevajag saskumt – tas būs labs pamats turpmākajam darbam.

Karapulks

Ja pirmo ieraudzīji karapulku, tas liecina par tavu nogurumu. Ceļā uz veiksmi tevi gaida grūtības, un tā nebūs slepena sazvērestība, tas vienkārši liecinās par to, ka neesi pietiekami koncentrējies. Tev kārtīgi jāatpūšas un nekādā gadījumā nav jāsper pārsteidzīgi soļi.

Ezotēriķi apgalvo, ka šī testa precizitāte esot 96%.

Avots :