Daudziem zināmais latviešu aktieris Andris Bulis pirms ilgāka laika bija nonācis mediju lokā tā iemesla dēļ, ka tika uzzināts Andra sānsoļi kopā ar Lieni Kiviču (Skulmi).

Pirms neilga laika Andris piedalījās šovmeņa un mūziķa raidījumā “Pāļa bazars”, kur galvenā pamatdoma ir runāt par dažādām dzīves tēmām – attiecības, nauda, karjera, politika un jebkas kas cits, ka vien tajā brīdī ienāk prātā. Papildus tam, lai sarunas raisītos brīvākas, tiek iemalkots arī kāds dzēriens.

Viens no Krīvēna jautājumiem bija tieši saistībā ar aktiera attiecībām – mērķis bija noskaidrot, vai sieva ir piedevusi krāpšanos un kādas pašlaik ģimenē ir attiecības.

Andris uz šo jautājumu atbildēja tā, ka viņš ļoti ciena savu sievu, kura par to nerunā, un viņa ir arī priecīga, ja pats Andris par to neizsakās. Savukārt, ja reiz sieva šobrīd ir ar viņu kopā, tad ir piedevusi.

Papildus tam viņš ir apsolījis savai sievai šo publiski vai jebkādos citos sociālajos tīklos detaļās nekomentēt.

Vēl jo vairāk, viņas sievas nostāja ir tāda, ka nav vajadzības runāt par to, kas bija noticis jau pirms vairākiem gadiem.

Atgādinām, ka Andris ir jau 15 gadus ir precējies ar sievu Ilzi. Ģimenē viņiem ir 2 bērni – dēls Markuss un meita Alise.

Jāpiebilst, ka daudzi lietotāji izteicās, ka šī raidījuma epizode ir bijusi viena no labākajām tieši pateicoties foršajai sarunai ar Andri!