Daudziem zināmais latviešu aktieris Andris Bulis pavisam nesen ņēma dalību “360 TV” sarunu šovā “Pasaki to skaļi”, kur runāja par dažādām dzīves tēmām. Šova vadītāja uzdeva Andrim jautājumu, par ko viņš ir pateicīgs savā dzīvē.

Uz šo jautājumu viņš atbildēja ar to, ka vēl pirms gadiem viņa ģimenē bija dzīvi daudzi tuvi un mīļi radinieki, bet nedaudz vēlāk viņš apzinājās, ka būs brīdis “kad lūzīs priedes”.

Kad tas sāka notikt, tad tas notika ar vienu pēc otra. Un saprotams, ir pavisam savādi ap sirdi, kad tu vairs neredzi, nedzirdi un nesatiec tos cilvēkus, ar kuriem bija tik ierasts.

Vienlaikus tajos mirkļos tu aizdomājies par to, kas tavā dzīvē vēl ir dzīvs un tieši tiem cilvēkiem tu esi pateicīgs, komentē Andris. Andris nožēlo vienu lietu, kas saistīta ar tēti. Andris pirms viņa aiziešanas, tā arī nepaspēja ar viņu izrunāties.

Laikā, kad Andris strādāja Sanktpēterburgā, viņš zināja, ka tētis slimo. Viena diena bija tāda, ka steidzās mājup. Un diemžēl tētis aizgāja tajā brīdī, kad Andris atradies uz valsts robežas.

Pēdējie vārdi, ko viņš veltīja savam tētim bija šādi: “Tēt, es braucu pie Tevis!”

Ja aktierim būtu iespēja iemainīt kādu dzīves notikumu, tad viņš noteikti izvēlētos šo. Tā sajūta paliks uz visiem laikiem un to nekad vairs neizmainīs.

Noskaties video:

Par šo ir vērts aizdomāties ikvienam no mums! Un novērtējiet tos cilvēkus, kas jums šobrīd ir blakus jums!