Daudzviet Latvijā ir pienācis tas skaistais laiks, kad apkārt viss ir balts, sniega ir pietiekamā apjomā un līdz ar to ir iespējams dažādas ziemas izpriecas.

Papildus tam tie, kas dodas pastaigās pa mežiem, uz sniegotās zemes var ļoti labi vērot dažādas cilvēku un dzīvnieku pēdas. Šoreiz stāsts par kādu materiālu, kuru publicēja sociālajos tīklos “Hunting.lv” lapa.

Kā tiek precizēts, tad Alūksnes pusē, precīzāk sakot, Jaunalūksnes pagastā tika atrasta pamesta māja ar visai daudzām dzīvnieku pēdām.

Kā autors stāsta, tad lūši atnāk no meža uz pamestu māju, iet iekšā un kaut ko tur darbojas.

Lūši savās interesēs visu apstaigā, papildus tam viņi arī uziet uz jumta. Jāpiebilst to, ka ēkas nav tās mazākās un atliek tikai iztēloties, kā lušiem izdodas mierīgi uzkāpt uz jumtiem un pa tiem arī pastaigāties.

Ekrānšāviņi:

Kā citi cilvēki komentē un ironizē, tad vismaz kāds tur dzīvo.

Savukārt kāds cits vīrietis piebilda, ka viņam viens vecs mednieks, kurš ir jau taisaulē, stāstīja, ka izgājis lūša pēdas, sekojis tām un nonāca līdz tādai pat vecai ēkai, kur pēdas pēkšņi arī pazudušas. It kā iet drupās, bet tālāk nav, ne ārā no būves, ne iekšā. Izrādās, ka lūsis atradās vecajā manteļskurstenī.

Ja ir interese, tad plašāku materiālu ir iespējams aplūkot “Facebook” “Hunting.lv” lapā.