Daudziem iemīļotā aktrise Regīna Devīte, kurai pašlaik ir 64 gadi, ir pastāstījusi vairāk par savu ikdienu un ar kādiem izaicinājumiem viņa ikdienā saskarās.

Atgādinām, ka lielāku atpazīstamību aktrise ieguva tieši seriālā “UgunsGrēks” kā apkopēja Zentiņa, vēsta Kas Jauns.

Savā ikdienā aktrise vairāk laika pavada tieši pie dabas. Viņa nevar nosēdēt 4 sienās, tas izraisa dažādas nejaukas domas. Lai kaut kā sevi iepriecinātu, viņa nopirka arī sev skaistus zābakus.

Vienlaikus viņa gatavojas atceltajai režisora Viestura Roziņa izrādei “Dons Kihots”, kurā viņai ir ieplānots spēlēt blokflautu. Tā kā aktrise šo instrumentu iepriekš nav spēlējusi, tad viņai bija izaicinājums arī to iemācīties darīt.

Par tādu kā satraucošāku lietu var piebilst, ka strādājot teātrī,  nekad nav īsti bijis daudz naudas un attiecīgi visu laiku ir pierasts dzīvot pieticīgi.

Vēl jo vairāk, dzīvojot šādā veidā, aktrise nav varējusi atļauties visu to, ko vien sirds vēlas. Papildus tam viņa arī piebilst, ka neprot īsti krāt naudu.

Lai vai cik tas izklausītos savādi, bet pieticīgai dzīvei ir labums tāds, ka laba daudz nevajag. Vienīgais kārdinājums bija tie trendīgie zābaki. Bet Regīna sevi mierina ar to, ka tas ir ilgtermiņa ieguldījums – nēsās tos zābakus pat arī tad, kad tie vairs nebūs modē.

Novēlam Regīnai izturību šai grūtajā laikā un lai viss iecerētais piepildās!