Ņemot vērā, ka pasaulē un arī Latvijā tiek sekots līdzi tam, lai ieviestu dažāda veida ierobežojumus, tas tomēr ietekmē daudzu cilvēku jomas un viņu saistītos darbus. Ietekmi ir sajutuši arī dažāda veida mākslinieki – gan mūziķi, gan aktieri.

Aktrise Kristīne Belicka, kurai pašlaik ir 35 gadu, arī nevēlas sēdēt rokas klēpī salikusi un neko nedarīt. Ņemot vērā, ka pagaidām darbs kā aktrisei pagaidām nav, tad ir jāmeklē citas alternatīvas.

Kad iekrājumi sāka pamazām beigties, bija vairāk kā skaidrs, ka ir jāstrādā kaut kur citur, lai varētu nodrošināt iztiku ne tikai sev.

Tā iemesla dēļ Kristīnei izdevās atrast darbu Krasta ielas veikalā “Sky”. Šajā veikalā viņa strādā par kasieri.

Ir cilvēki, kas viņu atpazīst, un ir cilvēki, kas piefiksē viņu, bet nevar saprast, kur viņa tieši ir redzēta.

Meklējot jaunu darbu, Kristīne piebilda to, ka tas process nebija no tiem vieglākajiem. Viņa pat bija gatava strādāt arī par apkopēju. Tiesa gan, nevarēja līdz galam saprast, kā otra puse šo pieteikumu novērtēja – varbūt domāja, ka tas bija kāds joks.

Vienlaikus Kristīne piebilst, ka darbu nebaidās, jo sākusi strādāt jau no agras bērnības gan lauku darbos, gan kafejnīcā par trauku mazgātāju. Līdz ar to tādā veidā viņa ir iemācījusies pie dažāda veida dzīves grūtībām nekad nepadoties.

Novēlam Kristīnei izturību un pēc iespējas ātrāk darīt to, par ko sirds priecājas visvairāk!