Mārtiņš Egliens (dzimis 1977. gada 13. oktobrī) ir latviešu aktieris. Kopš 2000. gada ir Latvijas Nacionālā teātra aktieris. Par Ako dēla lomu iestudējumā “Indriķa hronika” un Faka lomu iestudējumā “Rietumu krastmala” 2001. gadā nominēts Spēlmaņu nakts balvai kā labākais jaunais skatuves mākslinieks.

Pabeidzis Latvijas Kultūras akadēmiju. Mārtiņš Egliens ir precējies ar Latvijas Nacionālā teātra aktrisi Ditu Lūriņu un viņiem ir divi bērni — Grēta un Ernests.

Bija paredzēts, ka traģikomēdijas “Aizliegtais pianīns” pirmizrādē spēlēs aktieru pāris Dita Lūriņa un Mārtiņš Egliens. Taču Mārtiņš izrādi vēroja no skatītāju rindām, jo joprojām cīnās ar savām veselības likstām, vēstīts Gitas Vīksnes materiālā “Tas ir traģiski” izdevumā “Privātā Dzīve”.

LASI VĒL: Saraksts ar zodiaka zīmēm, kuras tuvākajos gados peldēsies greznībā un turībā

Plašāk šāda veida informācija medijos jau bija izskanējusi pirms kāda ilgāka laika, piebilstot, ka Mārtiņam Eglienam jau kopš rudens esot problēmas ar balsi. Viņš ir spējīgs pateikt dažus vārdus, bet tad balss aizkrītot ciet. Pāris nav publiski nācis klajā ar paziņojumu par diagnozi, vēsta žurnāls.

Tagad sieva ir nākusi klajā ar vēl dažiem komentāriem…

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!