Mārtiņš Egliens ir latviešu aktieris, kas cītīgi strādājis vairāk nekā 20 gadus Latvijas Nacionālajā teātrī. Viņš kultūrmākslā ir ieguldījis pa šo laiku visai daudz un spējis parādīt visai Latvijai, ka viņš ir talantīgs cilvēks.

Tomēr, kā daudziem zināms, tad šobrīd Mārtiņam ir dzīves izaicinājums saistībā ar runāšanas spējām, kas ir pamainījis arī viņa dzīves virzienu.

Kā tika nesen vēstīts, tad Mārtiņš pameta darbu pēc 23 gadiem Latvijas Nacionālajā teātrī, jo viņš apzinās, ka šādā stāvoklī nekāda aktiermāksla īsti veiksmīga nesanāks.

Kā viņa iemīļotā darba vieta teātris noraksturoja, tad Mārtiņš teātrī ir kā zivs ūdenī. Mārtiņš ir ne tikai lielisks aktieris, bet viņam arī labi sanāk spēlēt klavieres, kur šobrīd esošā situācijā var visai lieliski izpauzties.

Papildus tam teātris vēsta, ka ļoti novērtē Mārtiņa ieguldīto darbu un ciena aktiera pieņemto lēmumu.

Atgādinām, ka pirms neilga laika Mārtiņam tika savākti gandrīz 50 000 eiro, lai varētu pavērt lielāku cerību, ka varēs atkal sākt runāt. Sākotnēji bija nepieciešami 10 000 eiro, taču cilvēki bija tik atsaucīgi, ka spēja savākt 5 reizes lielāku summu. Ar šiem līdzekļiem Mārtiņš bija devies uz Vāciju pie speciālistiem, kas varētu mēģināt līdzēt. Dotajā brīdī runāt viņš var, taču ne pārāk skaļi.

Tomēr stāsts šoreiz nav par to. Mārtiņam ir jaunas izmaiņas dzīvē.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!