Tu jau droši vien esi dzirdējis atziņu, ka aiz katra veiksmīga vīrieša stāv spēcīga sieviete. Veiksmīgi vecpuiši var teikt, ka tās ir pilnīgas muļķības. Viņi, tādi skaistuļi, izveidojuši savu biznesu paši.

Arī bagātie ģimenes vīrieši katru nopelnīto kapeiku uzskata par savu. Vai tiešām šī frāze ir tukši vārdi? Ka tik ne tā! Lai pierādītu, ka mūsu senči nav kļūdījušies, Kārnegī- Melona universitātes zinātnieki veica interesantu pētījumu. Tā rezultāti var nedaudz pakutināt nervus pašpārliecinātajiem tēviņiem.

Slavenais brits

Saskaņā ar BBC aptauju, briti uzskata par diženāko angli vēsturē Vinstonu Čērčilu. Šis darbīgais un gudrais politiķis noveda valsti līdz uzplaukumam un pielika visas pūles, lai tās pilsoņi turētos pretī nacistiem.

Ja vēlies tuvāk iepazīt šo vesturisko personu, iesakām noskatīties pagājušā gada filmu „Tumšie laiki” ar Hariju Oldmenu premjerministra lomā, par kuru viņš saņēma „Oskara” prēmiju.

Kas viņš ir bez sievas?

Britānijā vēl aizvien bāros var dzirdēt stāstu par Čērčilu un viņā mīļoto sievu:

„Reiz vakarā premjerministrs pastaigājies ar savu sievu pa Londonu. Kādā pagalmā viņi sastapuši sētnieku, kurš cieši skatījies Klementīnē.

Pagājuši tālāk un Vinstons jautājis sievai ”Kāpēc viņš uz tevi tā skatījās.” Viņa atbildējusi, ka kādreiz viņi bijuši pazīstami un šis vīrietis bijis viņā iemīlējies.

„Būtu apprecējusies ar viņu, tagad būtu sētnieka sieva!” – pajokojis Čērčils.

Ja es būtu ar viņu apprecējusies, viņš būtu premjerministrs!” – atbildējusi Klementīne”.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!