Pavisam nesen soctīklos sacēlās tracis par to, ka Kivičs nomainīja savu profila foto, kurā nu redzams košos apģērbos kopā ar mīļoto. Taču tad attēlu komentēja Kiviča sieva Madara, sakot “un es domāju, kur gan palika mūsu ģimenes džemperīši… Kruta!”

Tik tiešām – krāsainie izstrādājumi, kādi redzami mugurā Andrim un Lienei, bijuši mugurā viņam un Madarai pirms kāda laika. Tieši tāds pats krekliņš, kādā pozē Liene, ir bijis mugurā Madarai kāda ceļojuma laikā. To fiksējuši sociālo tīklu lietotāji.

Pats mākslinieks nolēma viest skaidrību saistībā ar radušos situāciju. Izrādās, ka tādu pašu džemperīti, kādu viņš pērn nopircis Madarai, pirms divām nedēļām viņš Berlīnē nopircis arī Lienei Skulmei. Tā apgalvo dziedātājs.

Kivičs savā video uzrunā lūdz Madarai pašai noskaidrot, “kur tu esi pa*irsusi savu jaku”.

“UZMANĪBU ! ACHTUNG! Liene nevalkā manas bijušās sievas drēbes, jo viņai ir pašai savas drēbes !

P.S.Man arī patīk doma, ka es varētu bijušās sievas drēbes vilkt mugurā Lienei, kura, pirmkārt, ir “sīka” salīdzinot ar lielo Madaru, tad kopā ar Lieni fotogrāfēties un likt bildes feisītī…WTF?”

Savukārt Madara Kiviča atbildēja uz šo video šādi:

“Nu humoriņš. Paldies!!

Žēl gan, ka kāds neuztvēra ideju par to, ka jaciņas tika ITKĀ speciāli piemeklētas mūsu ģimenītei vasarā Londonā, piedomāts arī par meitiņām. Nu tāds ģimenisks un vienojošs “outfit” (kā to pasniedzi, Andri) 🙂

Tad jau ko tik pieticīgi, vajadzētu visiem un visām šādus kopīgos “outfit”, visi taču viena liela ģimene. :)) Varbūt kāds no maniem miljons mīļākajiem vēl varētu “piemest” naudiņu.

Noskaties video: