Mūsdienās ir tik daudz modernu, bet galvenais – pieejamu brendu, ka šķiet – būt nestilīgam vispār nav iespējams. Daudzu pilsētu ielās nākas sastapt meitenes, kuras izskatās gluži kā iznākušas no pagātnes: viņu apģērbā ir tik daudz pagājušo gadu trendu, ka vai acis žilbst. Uzzināsim, kādas detaļas visvairāk norāda uz provinciālismu.

1. Attieksme pret bāzes garderobi.

Provinciāles ir pārliecinātas, ka bāzes garderobe – tas ir “garlaicīgi un der tikai pelēkām pelēm, kuras strādā bibliotēkā”. Tāpēc šo meiteņu garderobē katra lieta spīguļo no dažādām pērlītēm un citiem spīguļiem un dažādām apdrukām, lai visi redz, kā ģērbjas īstas dīvas.

Ja spilgtas detaļas sieviete ar labu gaumi atļaujas uzvilkt mugurā vakarā, tad provinciāles valkā tās gan mājās, gan skolā, gan ejot uz veikalu un visur citur.

Patiesībā bāzes garderobe, kas sastāv no kvalitatīvām klasiskām lietām ir sava veida investīcija savā ārējā izskatā.

2. Spilgts meikaps.

Provinciāles nezin mēru arī meikapā. Parastais dienas “krāsojums“ viņām sastāv no spilgtām ēnām, acu kontūras, pielīmētām skropstām, tumšas lūpu krāsas un izceltiem vaigu kauliem. Un, protams, kur tad bez melnām uzacīm!

3. Spīdīgas zeķubikses

Katru, pat visstilīgāko tēlu var sabojāt, ja izvēlēsieties nepareizas zeķubikses. Ar to saprotam modeļus ar lureksu, kuri pat visslaidākās kājas pārvērš par spožiem cīsiņiem. Sevišķi manāms tas ir uz fotogrāfijām, kas uzņemtas ar zibspuldzi. Izmetiet tādas zeķbikses, ja nevēlaties, ka jūs sauc par lauķeni.

4. Apavi ar spiciem purngaliem.

Atcerieties, ka pirms gadiem 15 šādi apavi bija topā, taču gadi iet, mode mainās, tomēr dažas turpina šādus nestilīgus, kāju kropļojošus modeļus valkāt.

Tie ne tikai neizdaiļo kāju, bet arī padara visu tēlu lētu.

5. Adīti zābaciņi.

Pieņemsim, ka par gaumi nestrīdas, bet kāda ir šo zābaku funkcija vasarā?

Nav skaidrs. Un tomēr šādi apavi ir gandrīz katrai trešajai meitenei.

6. Tirgus brendi.

Ja nevar atļauties nopirkt pazīstamu brendu apģērbu, viņa vienalga no tā neatteiksies. Jo iemīļoto somas, lakata vai apavu modeļus var iegādāties tirgū! Par visai pieņemamu cenu.

Rezultātā skapis pilns ar lētām lietām, un galu gala mēs redzam bezgaumīgu tēlu.

Bez šaubām, šādu tēlu pūlī pamanīs, taču efekts būs pilnīgi pretējs vēlamajam.

7. Apakšveļas izrādīšana.

Cik gan nav runāts par apakšveļu, bet tomēr meitenes vienalga turpina to demonstrēt, aizmirstot par to, ka apakšveļa ir apakšveļa un tā nav jāredz apkārtējiem.

8. “Smieklīgie” krekliņi.

Krekliņi ar it kā smieklīgiem un asprātīgiem uzrakstiem ir smieklīgi, laikam, tikai pašām to īpašniecēm. Neejiet šādā krekliņā ārpus sava dzīvokļa, ja nevēlaties, ka jūs sauc par prastu lauķeni.

9. Vairāk zelta!

Daudzas meitenes uzskata, ka zelta gredzenam jābūt uz katra abu roku pirksta, bet ķēdītēm ap kaklu jābūt ne mazāk par divām un pēc iespējas resnākām! Un nav svarīgi, ka rotaslietas galīgi nesader.

Nobeigumā gribas pateikt, ka provinciāle ne vienmēr var nākt no mazpilsētas vai laukiem. Bezgaumīgas meitenes mēdz būt arī tādas, kuras jau n-tajā paaudzē ir lielpilsētas iedzīvotājas. Ja dāmai nav gaumes, tad nekāds pieraksts nelīdzēs.