3. Loģika un organizētība.

Ja nepieciešams pieņemt svarīgu lēmumu, Mežāzis vienmēr balstīsies uz loģiku. Tas padara viņus par ļoti līdzsvarotiem cilvēkiem. Viņu organizētība ir viņu dabas daļa.

Ja jūs nolemsiet ar Mežāzi pastrīdēties, viņš noteikti balstīsies uz loģiku. Un, ja jums nebūs taisnība, viņš pierādīs to! Un jūs viņam piekritīsiet.

4. Ambīcijas un progress.

Viņu ambīcijas baro viņus ar tādu motivāciju, ka viņi burtiski jebkurā situācijā ir gatavi turpināt strādāt. Viņi ir gatavi pastāvīgi paaugstināt savu kvalifikāciju un uzkrāt jaunas zināšanas.

Mežāži ir mega ambiciozi cilvēki. Viņi ne tikai paši iet uz priekšu, bet arī citus balsta un palīdz viņiem gūt panākumus. Šī īpašība palīdz viņiem kļūt arī par teicamiem vecākiem!

Viņi labi saprot, ka augšā nav vietas visiem, tāpēc darīs visu, lai palīdzētu jums tur nonākt. Taču arī par sevi viņi nekad neaizmirst.

5. Prasme saprātīgi tērēt naudu

Jā, Mežāzis dievina dizaina un augstu tehnoloģiju lietas. Tomēr viņš netērēs naudu tam, kas viņam nav nepieciešams.

Katra Mežāža loģikas centrā ir saglabāšana un pavairošana. Kad lieta nonāk līdz izdošanai, viņš zina, kā rīkoties. Viņš labi zina, kad ir jātērē nauda, bet, kad labāk pietaupīt.

Viņi vienmēr apsver cenu savā galvā, pirms pieņem lēmumu.

No otras puses, neraugoties uz visu šo savu zināšanu, Mežāzis reizēm spēj patērēties un palutināt sevi ar kaut ko īpašu.

6. Godīgums.

Reizēm gan viņi ir pārāk stūrgalvīgi, taču vienmēr būs godīgi ar jums.

Viņiem vienmēr ir argumentēts viedoklis par jebkuru jautājumu. Un jums viņi vienmēr ir jāuzklausa! Taču viņi nekad “nepiepušķos” patiesību un nekad nemelos.

Mežāzis mēdz būt ļoti pieklājīgs pat tad, kad saka nepatīkamu patiesību. Viņa lielā sirds baidās aizskart cita jūtas. Tāpēc Mežāži ir ļoti delikāti.

7. Pacietība

Mežāža pacietība ir viena no lielākajām dāvanām, ko viņs ir saņēmis no dabas. Šīs zīmes cilvēki ir vispacietīgākie no visiem.

Viņi ir gatavi tērēt visu savu laiku svarīgu jautājumu risināšanai, viņi prot tikt gala ar visu bez liekas nervozēšanas.

Ja jums ar kādu jāpadās ar jaunumiem no savas dzīves, ziniet: Mežāzis patiešām uzklausīs!

Viņu pacietība ir ķīla uzticībai draugiem!

8. Uzticība.

Kad redzat mežāzi pirmo reizi, jums var likties, ka viņš vai viņa nav pārāk ieinteresēts veidot jaunas pazīšanās.

Tā ir pašaizsardzības forma viņam. Viņam ir vajadzīgs laiks, lai sāktu izturēties pret jums silti.

Attiecībā pret cilvēkiem, kurus Mežāzis uzskata par svarīgiem savā dzīvē, viņš ir ļoti lojāls.

Ja pazvanīsiet viņam nakts vidū raudot, ja jums būs nepieciešama viņa palīdzība vai atbalsts, viņš to sniegs. Un viņš vienmēr būs jūsu pusē!

Kad pavadīsiet laiku kopā ar Mežāzi, jūs vienmēr būsiet uzmanības centrā!

9. Altruisms un ģimeniskums

Ģimene Mežāzim ir visi tie cilvēki, kuri viņu mīl un atbalsta. Un katrs no viņiem var uz Mežāzi paļauties.

Mežāzis spēj atmest savas ambīcijas, ja redz, ka palīdzēt citiem ir svarīgāk.

Visumā, cilvēki, kuri dzimušī šajā zīmē, ļoti līdzsvaroti un prot tikt gala ar visiem dzīves aspektiem. Viņi ir ne tikai cienīgi, lai viņiem līdzinātos, bet arī kā tie cilvēki, kuri būs vienmēr gatavi palīdzēt, ja situācija patiešām kļūs nopietna.

P.S. Bet tas vēl nav viss.

Tas, ka Mežāzis ir stipri pragmatisks darījumos, projicējas arī viņa attiecībās ar cilvēkiem – Mežāzis prot uzklausīt un ciena citu viedokļus, patiesi prot atbalstīt jebkurā situācijā, viņi ir visuzticamākie draugi un labākie partneri personīgajā dzīvē.

Mežāzis praktiski nemelo – viņiem tas nav vajadzīgs – jo tie, kas ir viņa draugu lokā, ir uzticības vērti, par to pat šaubu nav. Mežāzis nedraudzēsies. Ar kuru katru nelaidīs sev tuvumā apšaubāmas personas, jo Mežāzis ir vislabākais un arī ap viņu visi ir vislabākie! Mežāži ir uzticami, uzticīgi, saprātīgi un par to viņi ir jāciena!