Alla Pugačova nepārstāj pārsteigt. Gadi iet, notiek svētki, izspiežot spēkus no visiem, bet viņa nenoveco un staro no enerģijas un jautrības. Protams, lielisks iedvesmas avots būt aktīvai, enerģiskai un dzīvespriecīgai noteikti ir arī viņas ģimene kopā ar Maksimu.

Pugačova ir sabiedrības cilvēks, viņa uztur attiecības ar citiem estrādes pārstāvjiem. Piemēram, pirms Jaunā gada viņa bija Igora Nikolajeva mājas viesībās.

„Pēdējās aizejošā gada dieniņas! Nāk dārgi viesi, atceras visu labo, kas noticis vecajā gadā, ceram uz visu labāko jaunajā!” – rakstīja komponists savā Instagram kontā.

LASI VĒL: Tamāra Globa: 3 zodiaka zīmes atradīsies sapņu pasaulē decembra pēdējā nedēļā

„Jauks vakars ģimenes lokā,” piemetina viņa sieva Jūlija Proskurjakova.

Primadonna ir mainījusi imidžu – nogriezusi un iztaisnojusi matus. Kuplie mati, Allas Borisovnas klasiskā frizūra nu ir pagātnē. Jaunais stils viņai piestāv, ar to viņa izskatās pat jaunāka. Ģērbusies viņa bija stilīgā mini kleitā ar platu jostu.

Nevienam nav noslēpums, ka tā viņa cenšas sava vīra Maksima dēļ, kurš ir 27 gadus jaunāks par viņu. Bet vēl vairāk savu bērnu Jeļizavetas un Garri dēļ. Viņiem jau ir četri gadi.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!