Kas var būt vienkāršāks par uzkopšanu? Tā taču nav nekāda augstākā matemātika. Mūsu superaktīvajā laikmetā mājas pavarda turētājai ir svarīga ne tikai tīrība, bet tas, lai tīrība tiktu panākta īsā laikā!

Lai atvieglotu uzkopšanas procesu, pastāv vairāki vienkārši triki, pie tam viss ir izdarāms praktiski bez ķīmiskajiem līdzekļiem. Tāpēc ar citronu, sodu un vēl pāris komponentiem tu varēsi notīrīt jebkuru virsmu vannas istabā, nekaitējot savai veselībai!

Esam sagatavojuši 7 lielisku trikus, ar kuru palīdzību vannas istabas uzkopšana kļūs vienkāršāka un efektīvāka. Ideāla tīrība 60 minūtēs!

1. Sniegbalta vanna

Lai vanna nebūtu dzeltena, var izmantot šādu līdzekli!

4 litrus silta ūdens sajauc ar pusglāzi etiķa un ceturtdaļglāzi sodas. Uzklāj šo līdzekli uz vannas virsmas un atstāj uz 15 minūtēm. Pēc tam noskalo ar aukstu ūdeni. Būsi pārsteigta, cik viegli viss nomazgāsies!

2. Tīra duša

Ja dzīvo apvidū, kur ir ciets ūdens, tad droši vien būsi pamanījusi, kā aizsērē dušas atverītes. Nav jāpērk jauna duša, palīdzēs etiķis.

Ja duša nav noņemama un aizsērējums ir liels, ielej etiķa šķīdumu plastikas maisiņā un aizsien tā, lai duša pilnībā atrastos etiķa šķīdumā. Atstāj tā uz divām stundām, pēc tam noskalo ar siltu ūdeni.

3. Dzidrs spogulis

Notīrīt spoguli nemaz nav tik grūti, ja pie rokas ir tīrāmais līdzeklis! Jāuzsmidzina tikai ūdeņraža pārskābes maisījums ar pārtikas  sodu un pēc tam jānotīra ar sūkli.

Vēl var izmantot skūšanās krēmu – pēc tam spogulis būs ne tikai spožs bet tas arī neaizsvīdīs!

Avots :