Jau pats jēdziens skan neglīti un vulgāri. Un tomēr tādu sieviešu mūsu sabiedrībā ir daudz. Viņas domā tikai par naudu, ārējo izskatu un atribūtiem, kuri, pēc viņu domām, padara viņas par dārgām, tajā pašā laikā viņās ir ļoti maz cilvēcības un labestības.

Lai varētu tādas sievietes atpazīt un ierobežot ar tām saskarsmi, minēsim 7 pazīmes, kuras atklāj šādas sievietes.

1. Attieksme pret vīriešiem

Lētai sievietei ir atrofēta pareiza attieksme pret vīriešiem. Vīrieti viņas vērtē pēc maciņa, un, ja kāds neattaisno viņas finansiālās gaidas, viņa droši sauc viņu par nabagu vai izmantotāju.

Lēta sieviete nekad nemaksās kafejnīcā par savu kafiju un ilgi strīdēsies par to, kuram jāapmaksā rēķins, aizmirstot par elementārām manierēm.

2. Brendi visapkārt

Lētā sieviete nespēj iedomāties savu dzīvi bez brendiem. Viņa ir sajūsmā, ieraugot vadošo marku etiķetes. Gaumes viņai pašai nav, tāpēc ceļveži modes pasaulē viņai ir glancētie žurnāli.

3. Kredīti

Lēta sieviete vienmēr ņem kredītus. Taču ne jau dzīvei nepieciešamām lietām, bet kažokiem, mašīnām vai jaunam “aifonam”. Ar šo atribūtu palīdzību lētā cer kļūt dārgāka un nozīmīgāka.

4. Attieksme pret apkārtējiem

Lētā sieviete ar nicinājumu izturas pret apkalpojošo personālu. Restorānā vai kādā citā sabiedriskā vietā, viņa izgāž dusmas uz tiem, kas, viņasprāt, ir zemāka ranga. Pie tam lētā sieviete aizmirst, ka katrā šādā situācijā slikti izskatās viņa pati, nevis citi.

5. Ārējais izskats – tas ir viss

Ārējais izskats ir visu svētumu svētums lētai sievietei. Viņa nepalaidīs garām iespēju parādīties publikā „pilnā parādes formā”, pat ja tas būs sporta vai pludmales pasākums. Meikapu viņa uzliek vienmēr, pat tad, kad slimo vai iet iznest atkritumus.

Katrā iespējamā gadījumā viņa cenšas nodemonstrēt savas kājiņas un krūtis, bet vēl labāk – visu un uzreiz.

6. Attieksme pret savu izcelsmi

Vai nu jāsaka, ka lētās parasti nāk no visparastākajām ģimenēm. Tajā nav nekā slikta, taču viņa par to trakoti kaunējas. Viņa cenšas radīt iespaidu, ka nāk no situētas ģimenes. Ja viņa ir aizbraukusi no provinces uz galvaspilsētu, tad par lauciniekiem viņa bieži vien izsakās ar nicinājumu.

7. Uzticība? Nekas tāds nav dzirdēts!

Lētā nemāk būt uzticīga. Pat, ja viņa pieķersies kādam bagātam vīrietim, vajag tikai viņas ceļā pagadīties vēl bagātākam. Viņa noteikti kļūs savējam neuzticīga. Lētās sievietes apetīte aug neiedomājamos tempos.

Avots :