Traģiskā negadījumā pirmdien, 2. janvārī, mūžībā devusies ASV autosporta zvaigzne Kens Bloks, paziņojusi viņa komanda “Hoonigan Racing Division”. Bloks dzīvību 55 gadu vecumā zaudēja pēc negadījuma ar sniega motociklu.

Avārija notika Vasačas apgabalā Jūtas štatā, ASV, un vietējās varasiestādes ziņo, ka Bloks ar sniega motociklu braucis pa stāvu nogāzi, kā rezultātā spēkrats apgāzies un uzkritis virsū tā vadītājam, no gūtajām traumām viņam mirstot negadījuma vietā.

Kaut arī Bloks traģiskajā dienā braucis kopā ar draugiem, negadījuma brīdī viņš bijis viens pats. “Ar visdziļāko nožēlu apstiprinām, ka negadījumā ar sniega motociklu dzīvību zaudējis Kens Bloks,” paziņojumā pirmdien pauda “Hoonigan Racing Division”.

LASI VĒL: “Mēs to negaidījām.” Notikušas pārmaiņas Latvijas svarcēlājas Rebekas Ibrahimas dzīvē

“Kens bija vizionārs, pionieris un ikona, bet pats svarīgākais – tēvs un vīrs. Viņa mums ļoti pietrūks.”

Atgādinām, ka sportistam bija sieva un trīs bērni. Vienlaikus pasaules slavenais zīmols “DC Shoes” ir arī viņa ieguldījums, jo viņš bija līdzdibinātājs, kurš 2005. gadā sāka nodarboties ar ralliju.

Kens Bloks bija dzimis 1967. gada 21. novembris, Longbīča, Kalifornijā. Viņš bija amerikāņu sacīkšu automašīnu braucējs un šovmenis. Bloks ir piedalījies daudzos sporta veidos, tostarp skeitbordā, snovbordā, motokrosā, rallijā, rallijkrosā un vingrošanā.

Izsakam līdzjūtību tuviniekiem…

Kā arī šeit ir iespējams noskatīties vienu no pēdējiem Kena Bloka iespaidīgajiem video. Viņš brauca ar speciāli būvēto elektrisko ”Audi S1 Hoonitron” automašīnu, kuras vērtība varētu būt aptuveni 10 – 12 miljoni ASV dolāru, Lasvegasā: