Kā romantiskie partneri, šīs zodiaka zīmes pārstāvji ir uzticīgi un lojāli. Tomēr ar Mežāžiem ir grūti panāk kompromisu, bieži vien partnerim nākas piekāpties, kas laika gaitā var novest pie attiecību izbeiguma.

Jaunava

Jaunavas ir ļoti kritiskas un mēdz uztraukties par sīkumiem. Nereti šis satraukums var radīt nemieru arī partnerī. Jaunavām patīk visu kārtīgi un cītīgi pārdomāt, viņas vēlas ideālas attiecības. Brīdi, kad Jaunavas jūt, ka viņu partneris nav pietiekami labs, vai viņi paši nav pietiekami labi, šīs zodiaka zīmes pārstāvji izvēlēsies izbeigt attiecības.

Nemitīgais nemiers, uztraukums, nepastāvība var veicināt šķiršanos.

Auns

Auni ir viena no kaislīgākajām zodiaka zīmēm. Viņi vienmēr zina, ko vēlas, un cenšas to sasniegt.

Bieži vien Auni mēdz rīkoties pārsteidzīgi, kā rezultātā ātri “ielecot” attiecībās, kad pirmā dzirksts ir pazudusi, viņi jūtas vīlušies un atkal attopas vieni. Auniem ātri var kļūt garlaicīgi ar esošo partneri, tāpēc viņi nespēju uzturēt ilgstoši vienas attiecības. Šāda nepacietība var smagi atspēlēties, Auni var palikt vieni.

Vērsis

Vērši ir visai spītīgi, tieši šī īpašība var veicināt iespējamību, ka šīs zodiaka zīmes pārstāvji nākotnē varētu palikt vieni. Citiem var būt visai grūti pierasts un izprast, kāpēc Vērši ir tik spītīgi. Tomēr neskatoties uz to, ka šīs zodiaka zīmes pārstāvji ir spītīgi, viņi tajā pašā laikā ir arī ļoti lojāli un uzticīgi. Vēršu galvenā prioritāte ir attiecībās justies droši. Viņi vēlas būt pārliecināti, ka ieliktās pūles vainagosies ar stipru savienību.