Mūsdienās saglabāt ģimeni nav viegls uzdevums. Pēc statistikas datiem tagad ģimenes irst trīs reizes biežāk, nekā agrāk. Taču arī neizjukušajās ģimenēs ne viss ir kārtībā: cilvēki krāpj viens otru. Un no tiem, kas nekrāpj, puse vēlētos to izdarīt, protams, ja būtu droši, ka neviens par to neuzzinās. Skaidra lieta, ka ir neliels procents laimīgo pāru, bet šodien nerunāsim par tiem.

Jūs nekad neesat domājuši par to, kāpēc vīrieši, kuri krāpj savas sievas, reti kad aiziet projām no viņām?

Lūk, 5 galvenie iemesli!

1. Visaugstāk vīrietis vērtē komfortu.

Neviens nepazīst vīrieti labāk, nekā viņa sieva. Viņa dod viņam iespēju būt tādam, kāds viņš ir. Tas rada komforta sajūtu. Nav jāizliekas, nav jātēlo tas, kas patiesībā viņš nav.

„Kāpēc man jāiet prom no sievas? – jautā vīrietis – Es atnāku mājās, man ir bērni un sieva, kura rūpējas par māju. Ideāli!” Sakārtota sadzīve, māja, bērni – vīrietim ir viss. Bet pēc kā svaigāka viņš dodas pie mīļākās. Viņu viss apmierina, un mainīt viņš neko nevēlas.

2. Viņš „atpūšas” no ģimenes ārpus mājas.

Ja vīrietis nedomā pamest ģimeni, viņš nemeklēs pastāvīgu sakaru ar citu sievieti. Viņš intrigu uzskata par ko tādu, kam nebūs nopietnu seku. Neuzticīgie sauc to par parastu „atpūtu” no laulības. Vīrietis vēlas ko jaunu, tad nu viņš atrod zāles pret garlaicību – jaunu draudzeni. Ar viņu viņš var justies jaunāks, vīrišķīgāks, iekarojamāks. Protams, tas viņu neattaisno.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!