Baidoties, ka meiteņu teiktais var nomelnot viņa reputāciju, viņš pastāvīgi sekoja, kad viena vai otra meita nonāca audžuģimenē, un tad ņēmās „apstrādāt” meitenes audžuvecākus.

Ja Luči māsiņas būtu neuzņēmīgākas un mazāk drosmīgas, viņu liktenis varētu būt drausmīgs. Par laimi, četrītes kopš pašas mazotnes bija radušas turēties kopā. Pat ceļojumi pa bērnu namiem un audžuģimenēm nespēja bērnus šķirt.

Pastāvīgi uzturot kontaktus, māsas ne tikai spēja izveidot sev laimīgu nākotni, bet arī atmaskoja tēvu-nelieti!

Neatlaidīgās un apņēmīgās meitenes pabeidza koledžu, bet pēc tam visas kopīgiem spēkiem sāka cīnīties pret tirānu. Tiesu prāvas, policijas liecības, māsu uzstāšanās internetā un presē: likties tēvam vairs nebija kur.

LASI VĒL: Pāris nevēlējās laulāties TĀDĀ izskatā. Līdz kāzām viņi izmainīja savu izskatu, ka viesi nespēja noticēt savām acīm!

Galu galā sabiedrība nostājās māsu Luči pusē!

Bet ietiepīgais papucis vēl arvien cenšas apstrīdēt visu tiesā. Bez tam, viņš nepārtraukti sociālajos tīklos anonīmi nomelno meitas. Taču nu jau, par laimi, mājas tirāns vairs nevar kaitēt meitenēm!

Noskaties video:

Godīgi sakot, grūti iztēloties, kādam gan jābūt cilvēkam, kurš gadu desmitiem karo pret saviem bērniem. Un arī māti, kas šādā situācijā nostājusies tēva pusē, par labu nenosauksi. Labi, ka tagad šie vecāki vairs savu meitu likteni ietekmēt nespēj!