Speciālisti jau sen iedala atsevišķā kategorijā mīklas, kas saistītas ar optiskām ilūzijām. Tās ir daudz grūtāk sastādīt, nekā klasiskos uzdevumus. Jā, un arī novērtēt darbu pie tām arī nav vienkārši. Cilvēki domā, ka ar tamlīdzīgu smadzeņu mežģu palīdzību var tikai pārbaudīt cilvēku vērīgumu. Patiesībā viss ir daudz sarežģītāk, nekā liekas pirmajā acu uzmetienā. Lūk, uzdevums ar kafijas pupiņām. Tas nebūt nav viegls!

Neparastais uzdevums

Mundruma īpašais izskats

Lielākā daļa no mums ir raduši no rīta dzert kafiju. Principā viena – divas tasītes kafijas dzēriena cilvēkiem tā ir zināma dienas sastāvdaļa. Taču, ja kafiju lietosi par daudz, tas arī nav pārāk labi!

Par laimi, mūsu uzdevums ar kafijas pupiņām var kļūt par rīta kafijas tasītes aizstājēju. Uzmundrinās ne sliktāk par kafiju!

Sarežģītais uzdevums

Sākumā liksies, ka attēlā, ko redzi zemāk, ir tikai daži desmiti kafijas pupiņu. Taču viltīgais mākslinieks, kas veidojis šo zīmējumu, ir zīmējumā paslēpis cilvēka seju. Pēc mākslinieka ieceres, sejas meklēšanai būtu jādod tieši 5 sekundes, un ne par sekundi mazāk. Vai tu varēsi attēlā cilvēka seju tik īsā laikā?

Ej uz nākamo lapu un aplūko, kas paslēpies kafijas pupiņās!