Dvīņi

Dvīņi ir sapņu un praktiskuma organisks maisījums. Viņi jūt brīdi, kad drīkst izmantot intuīciju, kad jāpakļaujas tikai veselajam saprātam. Sekojot savam sapnim, Dvīņi spēj gāzt kalnus. Un zvaigznes tiem palīdz. Labi, ka šajā savas dzīves periodā tieši Dvīņi ir likteņa lutekļi.

Līdz 2026. gadam Dvīņi var neuztraukties. Viņu vēlmes noteikti piepildīsies. Bet , kā zināms, daudziem sapņiem ir nepieciešams finanšu ieguldījums.

Šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem izdosies nopelnīt lielu naudas summu, kuru viņi varēs iztērēt vēlamajam sapnim. Pasaules apceļošana, nekustamā īpašuma iegāde, labdarība – Dvīnim visas durvis atvērtas.

Vēzis

Pēdējos gados Vēžiem ir nācies krietni pastrādāt. Nu pienācis laiks atslābināties un padomāt par sevi. Ļauj sev peldēt pa straumi un uzticēties liktenim, ne velti tas izvēlējies tevi par savu favorītu.

Vēžiem nenāksies īpaši saspringt, lai gūtu panākumus. Zvaigznes izvietojušās tā, ka Vēzis bez pūlēm sasniegs savus mērķus. „Nu gan veiksmes luteklis!”- tevi apskaudīs kolēģi un sajūsmināsies draugi.

Līdz 2026. gadam Vēzis var nesatraukties arī par personīgo dzīvi. Drīzumā vientuļie Vēži atradīs savu otro pusīti un iekārtos ērtu ģimenes ligzdiņu, bet tie, kuriem jau ir otrā pusīte, sasniegs vēlamo harmoniju.

Un, kas zina, iespējams, ka nākamajos četros gados  nāksies pirkt rotaļlietas un pamperus. Kur ir liela mīlestība, tur iespējams arī ģimenes pieaugums!

Tikai trīs zīmju pārstāvjus zvaigznes izvēlējušās par saviem lutekļiem. Tās apbērs viņus ar veiksmi, slavu un naudu. Pēc tam droši vien tās pārslēgs savu uzmanību uz citām zodiaka zīmēm. Tāpēc tad, ja tava zodiaka zīme nav iekļuvusi laimīgo sarakstā šoreiz, nav jākrīt izmisumā, viss mainās. Un rīt jau tāds luteklis būsi tu.