Astroloģija vairākās kultūrās ir tradīcija, mācība un māksla par cilvēku likteņa un notikumu pareģošanu pēc debess spīdekļu stāvokļa. Astrologi nodarbojas ar astroloģiju un simbolu valodu, uzskatot, ka debess ķermeņu kustības un vairākas kosmiskas parādības ietekmē lietas uz Zemes.

Lai gan mūsdienu oficiālā zinātne astroloģiju uzskata par pseidozinātni, tai ir daudz piekritēju, un plašsaziņas līdzekļos regulāri tiek publicētas astroloģiskās prognozes.

“Klasiskā” astroloģija uzskata, ka spēj “pareģot likteni”, taču ir arī mūsdienu astrologi, kas noliedz šādu iespēju un praktizē psiholoģisko, medicīnisko, ekonomisko, un citus astroloģiskus novirzienus.

LASI VĒL: Vladimirs Putins nācis klajā ar svarīgu ziņojumu, kas liek pamatīgi aizdomāties

Par Eiropas astroloģiskās skolas “teorētiskajiem pamatiem” mūsdienās pieņemts[nepieciešama atsauce] uzskatīt tā saucamās Hermesa Trismegista Smaragda zināšanu tabulas, kurās esot rakstīts, ka tas, kas augšā ir līdzīgs tam, kas apakšā.

Pirms neilga laika astrologi nosaukuši trīs zodiaka zīmes, kurām ir ļoti grūts liktenis. Lai viņu dzīve būtu izdevusies, jāpieliek maksimāli daudz spēka.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!