Sašutusī māte aiztraucās uz skolu un centās situāciju noregulēt. Tomēr pat mātes niknums neietekmēja pedagogus, kuri ietiepīgi centās slēpt galvu smiltīs, kā strausi. Skolā tikai Teilai atļāva ēst un atpūsties atsevišķā telpā, kur viņa bija izolēta no pāri darītājiem.
Skaidrs, ka nekas labs no tā visa neiznāca. Citi bērni, ieraudzījuši, ka meitene ir „izcelta”, uztvēra to visai nelabvēlīgi. Viņi turpināja pazemot meiteni, kaitināja viņu, aprakstīja viņas burtnīcas ar bezkaunībām.
Tikai pēc tam, kad viņa vērsās sociālajos tīklos, Teilas lietas sāka uzlaboties. Meitenītes situācijai sāka pievērst uzmanību prese.
Bet pašai meitenītei un viņas mātei svarīgākais bija atbalsts, bet to nu viņai sniedza pilnīgi sveši cilvēki visā pasaulē!
Meitenes stāvoklis pilnīgi uzlabojās pēc tam, kad māte aizveda viņu pie vectēva. Tālu prom no mocītājiem un ņirgāšanās, meitene sāka atgūties.
Drīz vien Teila kļuva tāda pati, kā agrāk. Tomēr domas par skolu, kā agrāk, uzdzina viņai šausmas.
Video par Teilas likstām satrauca daudzus interneta lietotājus. Kļūstot pieauguši, mēs bieži vien aizmirstam, cik nežēlīgi mēdz būt bērni. Bet ar tādu vardarbību skolā noteikti kaut kas ir jādara…
Par laimi, līdz traģēdijai Teilas gadījumā nenonāca. Taču tūkstošiem bērnu visā pasaulē šodien jūtas tāpat kā viņa pavisam nesen. Un bieži vien diemžēl tas notiek pieaugušo vienaldzības dēļ.
Ko tu par to domā?
Šeit ir 1 komentārs
Tās ir tā saucamās cilvēktiesības ……kuras kļuvušas par visatļautību skolās un daudz kur citur . Pamatvērtības par nožēlu ir zudušas
Izsaki savu viedokli!