Katru gadu daudziem tūkstošiem skolēnu visā pasaulē kļūst par elli. Tāda problēma kā vardarbība pret bērnu izpaužas aizvien biežāk. Šī  parādība ne tikai neatgriezeniski kropļo bērna psihi, bet var pat viņu nogalināt.

Pats briesmīgākais ir tas, ka pieaugušie, ieskaitot arī skolotājus un skolu psihologus, tā vien cenšas kā bremzēt šo jautājumu. Bieži vien, tikai pateicoties vecākiem un nedaudziem atlikušajiem upura draugiem, problēma kļūst redzama. Tā, piemēram, notika arī mūsu šodienas gadījumā.

Pirmajā brīdī mazajai austrālietei Teilai Sehmetai viss šķita esam kārtībā. Simpātiskā un smaidīgā meitene labi mācījās un neradīja problēmas vecākiem. Reti kurš zināja, ka katra diena skolā meitenei bija īsts pārbaudījums!

Pret Teilu nostājās praktiski visa paralēlklase. Nabadzīti pastāvīgi apsaukāja, grūstīja, iedunkāja. Viņas soma katru dienu tika iemesta atkritumu urnā vai uzmesta kādā kokā. Bet pusdienu laikā viņu bieži apmētāja ar ēdienu.

Raksturīgi, ka vairākums skolotāju vienkārši ignorēja meitenes nelaimi vai arī visā vainoja pašu Teilu. Tie, kas kaut kā pamanīja notiekošo, vienkārši ieteica meitenei mocītājiem nepievērst uzmanību.

Kāds no pāridarītāju vidus vispār meitenei vēlēja nāvi. Novesta līdz izmisumam, meitene jau domāja mesties zem mašīnas riteņiem. Labi, ka līdz pašnāvībai nenonāca. Saņēmusi drosmi, meitene par  visu pastāstīja mātei.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!