Andželika plānoja brīvdienas Ēģiptē ar savu 11 gadus veco dēlēnu jau teju gadu, tomēr lolotais ceļojums beidzies nesācies – Rīgas lidostā viņus nav laiduši uz lidmašinas klāja, ziņo TV3 raidījums Bez Tabu.

Jau uzreiz sievietei atteikta reģistrācija lidojumam, jo izrādās, ka starp dokumentiem nav bērna tēva piekrišana šim ceļojumam. Drīz vien tika saņemts stingrs atteikums laišanai uz reisu tikai mātes pavadībā.

Sieviete notikušajā vaino tūrfirmu Begonija, kuri apgalvojuši, ka vīzai vajag tikai fotogrāfiju, dzimšanas apliecību, apdrošināšanu un pasi. Andželikai par tēva piekrišanu neviens neko nebija teicis!

Cenšoties sazināties ar firmu viņu darba laikā, neviens tā arī nav atbildējis un iztērētie 1000 eiro bija vējā, abiem paliekot Rīgā.

Begonija vēlāk ieteikusi vērsties pie aviokompānijas Smartlynx, tomēr tie atteikušies jebko kompensēt, uzsverot, ka notikušais nekādi nav viņu vaina.

Tagad gan izrādās, ka vainojama bija lidosta, ko RIX paši atzīst – tā kā Andželika un viņas dēls ir Krievijas pilsoņi, viņiem šāda tēva atļauja nebija nepieciešama.

Bet lidostas darbinieki pieņēmuši, ka tēvs arī ir nepilsonis, kas nozīmētu, ka to tomēr vajag.

Šobrīd nav zināms, vai lidosta sievietei kompensēs notikušo. Esot liela iespējamība, ka tomēr nē…