6. Ķīnas vistas

Ķīna ražo pesticīdus vairāk nekā jebkura valsts pasaulē. Tas nozīmē, ka saindēta ir ne tikai augsne, bet arī produkcija, kura tur aug, bet cālīšus baro ar graudiem.

7. Plastmasas rīsi

Uzskata, ka šie rīsi ir gatavoti no kartupeļiem un sintētiskajiem sveķiem. Vārot šie rīsi paliek cieti, tos nav iespējams pagatavot, kā citus parastos rīsus. Var uzskatīt, ka šis produkts var būt ļaundabīgs.

8. Saslaukas (kas tiek pārdotas kā pipari)

Ķīnieši ne pārāk pievērš vērību pārtikas produktu drošībai un sistēmas regulēšanai.

9. Rūpnieciskais sāls

Rūpnieciskiais sāls nav paredzēts pārtikai. Taču ķīnieši ir pamanījušies pārdot rūpnieciko sāli kā pārtikas nu jau 13 gadus. Rūpnieciskais sāls var izraisīt psihiskas un fiziskas problēmas, kā arī reproduktīvās sistēmas problēmas.

10. Zaļie zirnīši

Viltoti zaļie zirnīši Ķīnā tika atrasti 2005. gadā. Iespējams, ka tie tiek ražoti arī šodien.  Izgatavoja „zaļos” zirnīšus no zirnīšiem un sojas pupām, pievienojot tiem zaļo krāsvielu un nātrija metabisulfītu (šo ķīmisko vielu izmantot pārtikā ir aizliegts, jo tā var izraisīt vēzi, tas arī mazina dabisko organisma spēju uzņemt kalciju.

Ja šos zirnīšus vārīs, tie nekļūs mīksti, bet ūdens, kurā tie vārīsies, būs nedabiski zaļā krāsā. Padomājiet, pirms pērkat zaļos zirnīšus, kas ražoti Ķīnā.