Lai kā arī kurš neattiektos pret Kimu Kardašjanu, viņas plašā slava ir nenoliedzama. Viņas profils Instagramā ir viens no pašiem populārākajiem, viņas fotogrāfijas bieži redzamas uz glancēto žurnālu vākiem, bet viņa pati ir bieža sarunu šovu viešņa.

Starp citu, analītiķi gan paredz ātru viņas slavas norietu. Lūk, iemesli, kuri uzskatāmi pierāda, ka Kima Kardašjana drīz zaudēs savu popularitāti.

10. Viņa noveco (kāds brīnums, vai ne?).

Šogad Kardašjanai paliks 37 gadi. Modelēm (vai citām sievietēm, kuras pelna ar savu izskatu) tas ir gandrīz pensijas vecums! Bez tam, ķermenis turpinās novecot. Tikai vājās sievietes var teicami izskatīties arī 50 gados. Bet ko darīs Kima, kad viņas dibens galīgi izplūdīs un zaudēs formu?

9. Kanje Vests

Šķita, ka Kimas un Kanjes Vesta kāzas nospēlēs par labu abiem, bet ieguvējs no tām bija tikai vīrs. Kaut kādā mērā šīs precības līdzinās Pugačovas laulībām ar Kirkorovu un pēc tam ar Galkinu. Abi viņas vīri tūdaļ pat kļuva populārāki par Allu pašu!

Bet, ja Primadonnai ir milzīgs dziesmu mantojums, par ko viņu turpina mīlēt skatītāji, tad Kardašjanai nav nekā pat iztālēm līdzīga. Visdrīzāk, ka paziņojums par viņas un Kanjes laulības šķiršanu būs pēdējā reitingotā ziņa Kimai, bet pēc tam viņa vienkārši tiks aizmirsta.

8. Viņa ir izsīkusi.

Lai kā arī Kardašjana necenstos turēties pie slavas, ir jāatzīst, ka viņa visiem ir krietni apnikusi. Pat tad, kad sabiedrībai kļuva zināms, ka viņa ir aplaupīta Parīzē, šī vēsts izraisīja ne visai lielu interesi, bet to, kas par notikušo ļauni priecājas, bija vairāk nekā līdzjutēju. Cilvēki ir noguruši no Kimas, bet viņa nespēj piedāvāt kaut ko jaunu.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!