4. Tagad adi papēdi. Tā veidošanai katrā rindā norauc otro, trešo un 2 pirmspēdējos valdziņus. Dari to līdz uz adatas paliek 1 valdziņi. Tālāk darbs jāpaplašina.
Rindu sāc, izadot katras rindas pirmo labisko valdziņu no iepriekšējās rindas malas valdziņa, kamēr tev uz adatas atkal būs 22 valdziņi – tā būs izveidojusies papēža apakša.
5. Adi pēdas daļu, tas ir aptuveni 8 cm (atkarīgs no pēdas garuma). Zeķes aizmugures un pēdas daļa ir gatava.
6. Zeķes purngalu veido tāpat kā papēdi: samazini valdziņu skaitu līdz 12, un pēc tam palielini uz sākotnējo skaitu. Zeķes virspusi adi 8 centimetrus, katrā labiskajā rindā saadot pirmo un pēdējo valdziņu kopā ar malas valdziņu. Tādā veido savienojas zeķes pēdas daļa ar zeķes virsējo daļu un izstrādājumam ir pabeigts.
7. Noadi pēdas pacēluma priekšējo daļu 4 centimetrus labiskajā adījumā, savienojot tāpat kā augšpusi ar apakšpusi. Tad adi 4 cm valnīša raksta
8. Gatavs! Tieši tāpat adi otru zeķi.
Tādā veidā bez grūtībām var noadīt siltas zeķītes. Iepriecini sevi un tuviniekus ar ziemas zeķītēm, iesaki arī šo vienkāršo adīšanas veidu.
Šeit ir 3 komentāri
Kam pārāk daudz brīvā laika,var šādi muļļāties,tikmēr var uzadīt vairākus pārus parastajā veidā,un tās savienojumu vietas gar sāniem nav necik iedvesmojošas. Vienīgais apsvērums tā adīt varētu būt,ja pēdas daļā ieada sevišķi izturīgu diegu. Pati ar adīšanu pelnu iztiku.
Gar sāniem var dekoratīvu pīnīti.
Pīnīti dekoratīvu un būs skaisti.
Izsaki savu viedokli!