Kristīne Liepiņa ir viena no tām sievietēm, kas uzticīgi 12 gadus ir strādājusi bērnu reanimācijā par medmāsu. Paralēli tam visam viņa ir ieguvusi divas augstākās izglītības ļoti specifiskās jomās.
Viņa savā ilgajā pieredzē ir uzkrājusi milzum daudz noderīgas informācijas dažādās jomās, bet kā darba instrumentu viņa visbiežāk izmanto savu sirdi.
Neskatoties uz to, ka tās ir vienas personas viedoklis – izmantot ārstniecības nolūkos mājas apstākļos -, pirms to darīt, ir obligāti jāsaskaņo ar savu ārstējošo ārstu. Pretējā gadījumā var notikt tieši pretējs efekts.
Pati Kristīne uzsver, ka tās nav zāles pret Covid-19, bet gan simptomātiskā terapija mājas apstākļos cilvēkiem.
Šoreiz Kristīne pastāstīja dažādas lietas saistībā par un ap vīrusu.
Kristīne stāsta:
“Tātad, vīruss nekad nesākas plaušās, tas no augšas – mutes, deguna, pa kurieni iekļuvis, laižās uz leju – uz plaušām. Viņa mērķis ir elpvada epitēlija šūnas. Mūsu uzdevums ir apturēt to un neļaut tam aiziet tālāk par mutes un deguna dobumu. Tas ir mūsu spēkos pilnīgi noteikti.
1. Ir nepieciešams dzert daudz šķidrumu (nav obligāti jābūt karstam). Temperatūras izmaiņu dēļ cilvēks zaudē šķidrumu – attiecīgi to ir nepieciešams kompensēt.
2. Ja ir iekaisis kakls, skalot 4x dienā ar sālsūdeni 1 tējkarote uz glāzi silta ūdens, kamēr tukša glāze. Pēc skalošanas izsmērē kaklu ar lugola šķīdumu kārtīgi (ir parastajās aptiekās, nav dārgs un ir ļoooti efektīvs), pēc lugola 30 min. neko nedzert un neēst. Starplaikos pa 10 pilieniem propolisu eļļā pilināt kaklā un (degunā).
3. Degunu arī skalo ar sālsūdeni, bet ja nevar iešņaukt paštaisīto, tad jānopērk aptiekā jūras ūdens (tumši zilais) un kārtīgi jāizšņaukājas, ko nevar dabūt uz āru, to velk uz iekšu, pēc iespējas nerīt nost, bet spļaut podā. Degunu šņaukt tualetes papīrā un sašņaukātos papīrus arī podā. Pēc kārtīgas deguna apstrādes, sapilināt to pašu propolisu eļļā lai ietek dziļi aizdegunē. (Pudelīte ir bez pilinātāja, tāpēc jāpiepērk pipete.) Degunu šādi apstrādā 2-4x dienā, atkarībā no simptomiem. Ja ir kārtīgas iesnas, tad 4x vajadzēs.
4. Par ēšanu var nepārdzīvot, organisms labāk atveseļojas bada stāvoklī, jo tad visus savus spēkus var veltīt paš dziedināšanai. Galvenais dzert daudz 3-4litri dienā būtu ideāli. Ja tomēr gribās ēst, tad ātri un viegli sagremojamu, vitamīniem un šķiedrvielām bagātu pārtiku.
5. Ja kādam mājās ir ‘scenar’ iekārta, arī tā ir jāliek lietā nekavējoties. (bet to jau, kam tā ir, noteikti zināt paši! )
Fotto saldētas upenes no mana dārza ?, lielisks C-vit avots ???!
Esiet veseli!
Iespējams, tiks papildināts…”
Šeit ir 2 komentāri
mĒS PAŠI ESAM ATBILDĪGI PAR SEVI
Paldies Kristinei,nekur sadus ieteikumus jau nedabu lasit.
Izsaki savu viedokli!