Vairāk mēs ar Nadju neredzējāmies. Irina Vasiļjevna atsāka strādāt. Es atkal sāku izprašņāt Natašu, lūdzu, lai atkal pajautā, kāpēc viņa meitu par 100 tūkstošiem pārdod. Nataša nopūtas: ”Apnicis tu man esi. Appreci viņu, tad uzzināsi.”
Bet manu lūgumu viņa izpildīja. Nopirka kēksu un šokolādi un devās uz grāmatvedību kafiju dzert. Projām viņa bija apmēram stundu.
„Saveļjev, aizved mani šodien mājās ar mašīnu, pa ceļam visu izstāstīšu.”- atgriezusies viņa teica.
Vispār, stāsts bija visai banāls. Nekā īpaša. Lieta nebija meitā, bet mātē. Piedzimusi meita viņai jau nopietnā vecumā, pēc sāpīgas šķiršanās, piedzīvojusi viņa bija vairākas nodevības. Grūtniecība bija sarežģīta. Māte sievietes likteni uzskata par smagu nastu, tāpēc cenšas meitu pasargāt no dvēseles pārdzīvojumiem.
Vīru meitai izvēlas māte pati. Pieredze, intuīcija un tā tālāk.
„ Bet naudu kāpēc?”- nesapratu es.
„Viņa saka tā- atbildēja Nataša – „Jaunie tagad dzīvo civillaulībā, viņa to neatzīst. Kāzas atliek, jo naudas neesot, vajagot iekrāt un tad. Bet nauda ir, viņai seifā stāv, cik gribi.”
Un arī apprecējis viņas meitu, vīrs naudu tērēs ģimenei. Mašīnu nopirks vai aizvedīs romantiskā ceļojumā jauno sievu.”
Braucam klusēdami. Katrs domāja ko savu.
„Dīvaini, Saveļjev, vai ne?”
„Irina Vasiļjevna ir pieaugusi, civilizēta sieviete, viņa kārto lielas firmas finanšu lietas. Kādas muļķības ir viņas galvā, kā bērnam. Kur viņa to rāvusi, ka viņas meitai dzīve nenokārtosies?
Normālam vīrietim viņas nauda nemaz nebūs vajadzīga. Bet uz alfonsa uzķerties ir vienkāršāk par vienkāršu!”
Pec gada Irina Vasiļjevna uzrīkoja ofisam banketu – atzīmēja savu dzimšanas dienu. Arī Nadja atnāca. Viņa smaidīja man, kā labam draugam, uz es uzaicināju viņu uz deju. Palūdzu viņas telefona numuru. Sarunājām satikties pēc nedēļas.
Un ne jau tāpēc, ka man vajadzīga nauda, bet tāpēc, ka man viņa patiešām patīk.
Šeit ir 0 komentāri
Izsaki savu viedokli!