2. Vienmēr turpini spēli.

Citiem vārdiem sakot, iedvesmo viņu. Kamēr tu to dari, tu vīrietim būsi vajadzīga. Viņam nebūs pamata šaubīties par tavu mīlestību un zaudēt interesi.

3. Sasildi viņu pat visdrūmākajās dienās.

Ja viņš ir noguris un negarastāvoklī pārnāk no darba, nedusmojies. Labāk radi viņam atpūtai patīkamu atmosfēru. Bet, ja viņš ir nogrēkojies, pagaidi, kamēr viņš pats atzīs savas kļūdas. Tici viņš spēj to izdarīt.

Un vispār centies neparādīt vīrietim spēku. Citādi no mīļotās sievietes tu viņa uztverē pārvērtīsies par sāncensi, ar kuru ir jākaro. Tavas sirds siltums ir daudz stiprāks par karapulku, ar kuru viņš ir gatavs cīnīties.

4. Atlaid viņu uzticoties.

Vairums sieviešu domā, ka vīriešiem ir vajadzīgs tikai ķermenis un rūpes, un tāpēc viņas patērē visus spēkus šo pozīciju uzlabošanai. Rūpēties par sevi vajag, bet tas vēl nav viss.

To, kuras prot spēlēties ar raksturiem, nav daudz. Viņas prot šķirties no vīrieša uz laiku ar mierīgu sirdi un ļauj viņam veikt varoņdarbus, nešauboties par to, ka tie visi ir veltīti tieši viņām. Tas viss tāpēc, ka šīs sievietes ir pārliecinātas par sevi, par savu sievišķību.

Citiem vārdiem sakot – ir jābūt tādai, kā esi, jāmīl sevi, jāciena, jāsaglabā pašcieņa. Vienkārša un mūžīga patiesība. Un vīrietis atspoguļos sievietes iekšējo pašsajūtu.

Ja tā uzreiz ir grūti, tad vajag sākt pakāpeniski. Sāc priecāties par sevi, ieskaties spogulī, saki sev, ka esi skaista, lutini sevi ar dāvanām, labu atpūtu, pašattīstību, iemīļotām nodarbēm. Bet pēc tam mīlestība pret sevi kļūs dabiska, harmoniska un būs tavas būtības neatņemama sastāvdaļa.