Sāra Trippaira veiksmīga Instagram blogere modes un trendu jomā. Viņas sekotāju lokā ir 200 000 cilvēku. Sāra ir skaista sieviete, kuru kāds var uzskatīt par pilnīgu, taču pati viņa pret savu ķermeni attiecas pozitīvi un nekautrējas ievietot diezgan atklātas savas fotogrāfijas (piemēram, kur ģērbusies bikini) ar minimālu retušu.

Meitene ir pārliecināta, ka viņai nav ko slēpt – jā, viņas āda nav ideāli gluda, viņas formas nebūt nav tādas, kas atbilstu pēdējo gadu modes standartiem, bet tā ir viņas āda un tas ir viņas ķermenis. Tāpēc Sāras dzīve ir lieliska, stilīga un harmoniska.

Sāra ir laimīga laulībā ar savu vīru Robiju, kurš patiesi mīl viņu pašu un viņas, kā uzskata daži, ne pārāk skaisto augumu. Jaunais cilvēks ir atradis labāko veidu, kā atbalstīt savu sievu – viņš uzrakstīja viņai atklātu vēstuli – atzīšanos Instagramā, kura pavisam ātri savāca tūkstošiem “patīk” un milzīgi daudz pozitīvu komentāru.

Lūk, šīs vēstules teksts…

“Es mīlu šo sievieti un viņas krāšņo ķermeni. Jaunībā mani bieži vien paķēra uz zoba par to, ka man labāk patika meitenes, kuras mani vienaudži uzskatīja par apaļīgām vai pat par resnām.

Jau nobriedušākā vecumā es spēcīgāk sāku uztvert to, par ko cīnās feminists un to, kā masu mediji mākslīgi veido skaistuma standartus (piemēram, slaidas, vājas meitenes tēlu) un uzspiež to tūkstošiem vīriešu.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!