8. Ar saimniecības ziepēm var arī dezinficēt personīgās higiēnas priekšmetus (ķemmes, švammes, zobu birstes). Vakarā tos vajag ieziepēt, bet no rīta kārtīgi nomazgāt. Speciālisti iesaka šādu procedūru veikt vismaz reizi 3 mēnešos.

9. Labi būtu mazgāt matus pāris reizes mēnesī ar saimniecības ziepēm, skalojot tos ar etiķa vai citronu sulas šķīdumu. Mati kļūs biezāki, spēcīgāki, izzudīs blaugznas, mati nelūzīs un neizkritīs.

10. Atbrīvojamie no apsārtuma un pumpām. Sarīvē ziepes, Saputot tās bļodiņā stingrās putās, iejaukt tajās rupju sāli (attiecībā 1:1), samaisīt, uzziest uz tīrassejas ādas, turēt pusstundu. Tad visu nomazgāt vispirms ar siltu, pēc tam ar aukstu ūdeni. Efekts būs redzams tūlīt, bet rezultāta nostiprināšanai vēlams veikt vēl 2-3 reizes dienā vienu nedēļu.

11. Sabiezējumus un plaisas pēdās var likvidēt, ja vairākas dienas pēc kārtas gatavosiet kāju vanniņas no 2 litriem ūdens, 1 tējkarotes sāls un 1 ēdamkarotes saimniecības ziepju.

12. Ar saimniecības ziepēm iesaka mazgāties vismaz 2 reizes nedēļā, lai āda izskatītos jauna. Pēc mazgāšanās jāieziež āda ar parasto bērnu krēmu.

13. Ja ir problēmas mutes dobumā, zobu suku ieteicams apstrādāt ar saimniecības ziepēm un atstāt uz nakti. No rīta izmazgāt.

14. Kāju sēnīti armijā ārstēju ar saimniecības ziepēm – nedēļu mazgāju kājas ar saimniecības ziepēm no rīta un vakarā.

15. Saimniecības ziepes ir labs līdzeklis tūskas mazināšanai.

16. Saimniecības ziepes un lietus ūdens uz visiem laikiem novērsīs matu izkrišanu. Matu ieziepēšanai izmantot tikai tumšās saimniecības ziepes. Neizmantot nekādus citus mazgāšanas līdzekļus. Mazgāt matus 2 reizes nedēļā. Rezultāts būs lielisks.

17. Veiciet mājas pīlingu: ieziediet mitru sejas ādu ar saimniecības ziepju putām un ar vatīti, kas samērcēta hlorkalcijā, notīriet seju, veicot masējošas kustības.

18. Ja ar saimniecības ziepēm saziepēsiet apdeguma vietu un ļauj ziepēm nožūt, nebūs ne tikai čūlu, bet arī apsārtuma!