Kāds vīrietis dalījās ar visai interesantu notikumu pēc “Prāta Vētras” koncerta Valmierā.

Vīrietis raktsa:

“Vakar uz lielisko un vareno Prāta Vētras pasākumu Valmierā, bijām aizbraukuši ar savu rumaku, tākā auto stāvietas bija uz izķeršanu, ielīdu pie kaut kādām garāžām aiz laikam tā saucamā tiesu nama, a tur no garāžas iznāk viens čalis, apmainījāmies ar labas dienas vēlējumiem un ķēros pie lietas, saku ka vaig uz konci aizlaist bet nav kur auģiku nolikt, vai varu pie tavas garāžas€??!

Šis saka ka nav problēmu, es te pa iekšu ņemos un savam autiņam detaļas krāsoju, es protams to gribu redzēt un tas apstiprinās, iznākam ārā viņš šķībi noskatās uz manu labās puses lukturi un saka, ka lukturim jābūt baltam nevis tik dzeltenam kā vecam citronam?

Es saku ka man čoms pa dešuku izpulēs un ar laba vakara vēlējumiem šķīrāmies lai varētu baudīt pasākumu. Tā ar lielu apmierinājumu par redzēto un dzirdēto, mēs mājupceļā piestājām Limbažu Cirkulī lai iestiprinātos ar dubultajiem plikajiem mīklā.

Zem laternas uz kapota atmetušies ēdam un es ieraugu ka kāds laikam taisījis orģijas uz mana auģika spārna un kapota, jo bija baigi sašmulēts un tā itkā tīrīts, nez, labi tak brauks mājā. Šorīt pamostos eju uz auto un noejot gar lampām atklāju ka tās nav bijušas orģijas, bet gan šis čalīts ir nopulējis manu vecā citronkrāsas lukturi ??es šokā.

Dzīvē lukturis izskatās kā jauns, un otrs arī ir bik uzpulēts.

Es gribētu pateikt lielu paldies tam cilvēkam ar labo sirdi par šo roku darbu,

Diemžēl neiepazīnāmies, bet ja Valmierieši zin pa ko iet run, tad tur dzīvo meistars, varbūt viņš negribētu lai viņu reklamēju tāpēc Ja Tu šo lasi Paldies Tev!”