Pēc incidenta vīrietis emigrēja uz ASV. Tur viņa ārieni novērtēja pienācīgi un nolēma gūt no tā labumu. Omaram sāka nākt piedāvājumi iesaistīties reklāmas kampaņās, filmēties muzikālos klipos un filmās. Tuvākajā laikā uz ekrāniem būs iespējams redzēt īsmetrāžas filmu „51” ar Omara piedalīšanos.

Omars ir saņēmis iespēju veidot savu karjeru un gūt popularitāti. Skaistulis ļoti labi izprot savas veiksmes cēloņu un seku sakarību . „Es katru dienu pateicos Dievam par to, kas toreiz notika Saūda Arābijā,” atzīstas viņš.

Pēc visa tā Omars sāka interesēties par cilvēktiesībām. Nesen viņš, piemēram, piedalījās akcijā par Sauda Arābijas sieviešu tiesībām. Šajā valstī, kā zināms, valda šariata likumi, tāpēc sieviešu tiesības ir stipri ierobežotas salīdzinājumā ar Eiropas valstu sieviešu tiesībām.

‘Šķiet, ka puiša skaistums un enerģētika patiešām spēj sajaukt prātu. Par to liecina gadījums, par kuru Omars pastāstīja intervijā amerikāņu žurnālam “In Touch Weekly”. Kādā no dzimšanas dienām viņš saņēmis negaidītu dāvanu – automobili no svešinieces.

Svētku dienas rītā pie Omara mājas tika piedzīts Mercedes G55. Lai saņemtu to īpašumā, bija nepieciešams tikai viņa paraksts dokumentos. Dāvinātājas vārds nekur netika uzrādīts, vai arī vīrietis vienkārši nevēlējās to izpaust.

Noskaties video:

Lai kādas dāvanas arī Omaram nedāvinātu, viņa sirdi tādā veidā iekarot nevar. Nevajag mocīties veltīgās cerībās. Omars ir precējies un audzina dēlu, un ja var ticēt tekstiem zem fotogrāfijām Instagramā, viņš laulībā ir laimīgs.

 

She always got my back ❤

A post shared by Omar Borkan (@omarborkan) on

 

 

Happy mother’s day to the best mom and wife ❤❤ @yasmin.jaz i love you 😍

A post shared by Omar Borkan (@omarborkan) on

Vai tu uzskati, ka vīrietis ir skaists? Kā tev šķiet, vai viņš kļūtu veiksmīgs, ja ar viņu nebūtu noticis incidents Saūda Arābijā?